Нажаль, матч з Динамо для ворсклян став четвертою поразкою поспіль в чемпіонаті. І таке бажане місце в трійці розтало, як весняний сніг на сонці. Звісно, від гри на Олімпійському очікували лише перемогу, тим паче кияни вже добрих два роки не перемагали Ворсклу.

Перші хвилини матчу пройшли за переваги Ворскли. Два непоганих удари змусили попрацювати голкіпера господарів, також відбувся перший непризначений пенальті – завалили Коломойця. Надалі рефері протягом всього матчу свистів лише в один бік, не помічав гру рукою і таке інше, але то звична картина для нашої ліги.

На гостьовому секторі в цей вечір зібралось 30 фанатів. Цього разу щоб потрапити на нього треба було обійти квартал навколо стадіону і зайти з бокового входу. Щоправда декілька дівчат (!) обрали інший шлях – перелізти через паркан, що їм успішно вдалось. Порівняно з матчем у Кропивницькому підтримка була менш потужною. Чи то вдались в знаки 2 голи в наші ворота, чи то загальна атмосфера на майже порожньому Олімпійському не сприяла фанатським активностям. В перерві матчу глядачів вийшли розважити співаючі сіськи, які під фонограму радували малочисельну публіку на центральних трибунах, щоправжа публіка в цей час стояла в черзі за напоями та була мало зацікавлена в подібних розвагах.

Після забитого у другому таймі голу наша активність трохи зросла. Шкода, але ворскляни так і не змогли зрівняти рахунок. Після матчу, майже всі гравці (Паша Ребенок дуже поспішав в підтрибунку – мать змерз), в тому числі Чес, якого замінили, підійшли до трибуни для того щоб обмінятись словами підтримки.

Надалі маємо невеличку перерву пов’язану з іграми збірної. Отже зустрінемось за два тижні.