05.05.2018. Субота, 14:00
Арена Львів, Львів
глядачів: 1112 (12 виїзних)
температура: 27°C

Цього разу Львів зустрічав палючим сонцем та грою о 14-00, на яку ще треба було доїхати у пекельному басі. Оскільки нас разом збиралось 11 чоловік, вирішено було не йти на другий ярус, де в самісінькому кутку стоїш собі як дурень, бо більше ніхто так високо не залазить, до того ж перший ярус не заповнений і на десять відсотків. Квитки у касах стартують від 40 грн і продаються лише на певні сектори, серед яких гостьовий відсутній. Придбавши найдешевші на місця за воротами вирушили до входу, де й розігралась комедія.
Здавши речі до камери схову, пройшовши поверхневий обшук, треба було показати старшому стюарду усі банери, серед яких виявилася і жартівлива текстівка «Мерлік крю он тур». Відрапортувавши про нього комусь по ту сторону камери старший стюард відрапортував: «з цим нізя». На питання про причини була коротка відповідь «потомушо» (справжні правила УПЛ у додатку 19, пункт 2 https://www.upl.ua/…/1…/N6qGptcR6g_e3Ow-UliOHiThv2s4jbPo.pdf). Ця відповідь нас не влаштувала і ми рушили далі, стюард почав репетувати: «поліція, на меня напалі», після чого п’ятеро бравих молодиків у формі та ще стільки ж стюардів оточили нас. Далі був діалог довжиною у 15 хвилин, де стюард так і не зміг пояснити згідно якого закону чи правила не можна було пронести те, що ми хотіли. На авансцені поступово з’явилися обидва офіцери безпеки, рівненського, щоправда, чекали ще 15 хвилин, він коротко сказав: «нізя, потомушо я так решіл». Далі у діалозі зайшла розмова про те, що банер не відповідає дозволеним розмірам (до слова, звичайна простиня) і на прохання достати рулетку та виміряти було лише мовчання. Носом тикнули у правила, що висять на вході: «дозволено проносити банери розміром 2х1,5 м, що ніяким чином не ображають учасників матчу». Коли йшла 10 хвилина гри вирішено було все ж подивитися гру та лишити текстівку у камері. Втім, на вході не спрацювали 4 з 7 квитків і ще кілька хвилин потрібно було вирішувати, де ж вболівальники придбали перепустки.
На секторі в цей час хлопці, що пройшли раніше, вивісили банер з портретом Антона Грицая, кавалера ордена «за мужність», за мить трійка стюардів спробувала «віджати» його, але швидко отримала відпір. Після цього на сектор примчав ще один якийсь начальнік «Вересу», що намагався вигнати нас з сектору на другий ярус, де тільки вовки виють та вимагав зняти банер з гербом «Азову» (до слова він висів на усіх стадіонах України. Ця вакханалія продовжувалась до 25 хвилини і лише потім ми змогли подивитися футбол.
Є велике запитання до усіх цих надважливих людьов, що зробили з нічого цирк та перетворили свято футболу (на якому за офіційними даними було 1112 чоловік, насправді близько 350) на цирк. Чи компетентні люди займати свої посади, якщо так, то чому вони не можуть давати відповіді на логічні запитання, а лише казати: «сам дурак». Де ж народність клюбу, рівняни?

П.с. окремий привіт тріо разних рівненських «алко(авто)фанів», що стояли за воротами в кількох секторах від нас та лайливо відносились до нашого клубу, міста та гравців. Вам ще у Полтаві гостювати і ви ж самі плакалися в усіх мережах, що вам Кулач пальчик показував… хоча сподіваюсь, що буде поменше такої народності і таких недоумків.

Любіть «Ворсклу»!