Чи варто зайвий раз казати яку принциповість несе матч із «Динамо»? Думаю ні. Гра із столичним клубом вже звично заманила на стадіон велику кількість людей, що прагнула побачити якесь футбольне диво у виконанні полтавців. 

 До матчу було підготовлено баннер «Перемога – наше все», закликаючи футболістів боротися на повну, незважаючи на усі негаразди. Гості із стартовим свистком запустили в небо запал із ракетниці, та вивісивши баннер на підтримку вболівальників тбіліського «Динамо».

На домашньому секторі активно використовувалась візуалка та були намагання розпочати перекличку «Вперед, Полтаво!» але її підтримала лише группа «автофанів» і все швидко затихло. Далі пішли голи, але не в ті ворота, які б хотілось нам і публіка на стадіоні стала зовсім аморфною. Виділялись тільки кияни, котрі перекинулись стільцями та люб’язностями із АСАВами та кузьмою.

Після 4-го голу стадіон і зовсім затих, навіть «хохли», котріх зібралося трохи більше одного сектору, перестали заряджати та чекали 88-ї хвилини аби спалити залишки піротехніки (до цього вони запалювали її після кожного голу). Усі спроби завести публіку скінчилися нічим.

«Ворскла» безбарвно програла але ми все ж віримо у наших, та завжди будемо разом!

 Разом до перемоги! До зустрічі на матчах збірної! Слава Україні!