Другий рік поспіль фанатами полтавської «Ворскли» був організований і проведений фан-турнір пам’яті Антона Грицая.
Друзі Антона дотримали обіцянки і знову зібрали представників фанатської спільноти, щоб в дружній ігровій атмосфері вшанувати пам’ять Людини, яка ні хвилини не вагаючись віддала своє життя за єдину Україну.
Цього року в турнірі прийняли участь 24 команди, хоча спочатку було на дві заявки більше. Наприклад, команда полтавських спортивних журналістів (ПСЖ) попри попередню згоду на участь на турнір так і не прибула.
Географія змагань розширилася. Крім господарів, представників Одеси і Донецька участю відмітилися також представники «Зімбру» (Кишинів) і «Гірника-Спорт» (Горішні Плавні).
У результаті запеклої боротьби головний приз турніру дістався хлопцям з команди «Огнівська Січ», з чим їх і вітаємо. Другий рік поспіль кубок лишається в Полтаві!
Команда WGLife знову не змогла виставити оптимальний склад, хоча по потенціалу він був все ж посильніше минулорічного. У першому матчі ми зустрілися з командою RSF-2 з Донецька. Через елементарну незіграність і провальний початок матч було програно в одну калітку – 2:7.
До другої гри з командою «Бухарест» WGLife підійшов у кращому стані, адже з цим суперником ми буквально кілька тижнів тому проводили товариський матч і знали чого очікувати. У підсумку перемога з рахунком 4:2.
В останньому матчі за кілька хвилин до закінчення матчу несподівано з’явилася інтрига. У паралельному матчі «Бухарест» переміг представників Донецька. WGLife необхідно було перемагати команду «Юність» (ФК «Полтава»), щоб вийти до наступного раунду. Але за рахунку 2:2 дві помилки воротаря поставили хрест на цих сподіваннях.
Через провальний перший матч наша команда зайняла останнє місце в групі, хоча і набрала однакову кількість очок з «Бухарестом» і RSF-2.
Варто відмітити теплу атмосферу, яка панувала під час змагань. Турнір розвивається і це не може не радувати.
Висловлюємо подяку організаторам і сподіваємося, що через рік знову зберемося, щоб згадати нашого Побратима.