Пройшов турнір, на який особисто я очікував з нетерпінням… І знаєте, мені сподобалось: напруга, більш-менш рівний склад учасників, енергія, емоції, навіть невеличкі мордобої – все це була ГРА, справжня. Сподіваюсь на повтор у наступному році, да Остап?

Чужі ігри описувати не буду, зупинюся лише на наших. Починали груповий етап з командою ОФФ. Здалося, що нас зметуть – дуже швидко рахунок став 2-0 на користь противників. Але вдалий вихід на заміну юЗВЕРЯ Худого несподівано приніс результат – якось дуже просто ми зрівняли рахунок. Нажаль отриману психологічну первагу ми майже одразу й втратили – я невдало зрізав м’яч у власні ворота. Вирівняти рахунок знову не вдалося: всі плюнули на захист і як наслідок – кінцевий результат 2-6.

Другий матч грали проти команди Вайт гайс, як виявилося потім – аутсайдера нашої групи. На початку матчу точилася рівна боротьба, емоції деяких гравців білих хлопців зашкалювало, внаслідок чого Рудік отримав удар з ноги в груди – довелося міняти. Також під другий матч підтягнувся наш 7й гравець – Молотобоєць. Саме його поява розгрузила нашу команду фізично. Дві заміни явно краще ніж одна. В цілому доволі легко ми перемогли 5-1.

Третій матч групи ставав вирішальним за вихід у півфінал. У команди Грін-Вайт в активі також була пермога над Вайт гайс, а у пасиві – програш ОФФ. До того ж нашу команду влаштовувала нічия, внаслідок кращої різниці забитих-пропущених. Оце вже була перша справжня рубка турніру, адже жоден з інших матчів 3 туру не дав протистояння прямих конкурентів на вихід з групи. Помаранчеві грін-вайти неслися вперед, нащо ми їм відповідали контрами. Ось такі напружені качєлі були весь матч, але нам пощастило більше 2-1 і ми у півфіналі.

Сітка турніру звела нас у півфіналі з командою Фрола – FCUK, переможцем групи А. Слід відмітити, що першість у своїй групі вони вибороли завдяки кращій різниці забитих-пропущених. Підправивши цю різницю у матчі з командою Глобуса: 10-1 (до речі оцей 1 став єдиним голом команди Глобуса ). Матч знову вийшов напруженим. Це демонструє навіть динаміка рахунку: 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3. Втретє встановити рівновагу не вдалося. Не вистачило фізики і зіграності, не змогли зібратися на кінцівку гри. Як виявилося такий результат матчу приніс нам 3 місце. У іншому півфіналі ОФФ в другій половині другого тайму дотисли Волонтерів: рахунок тримався 1-1, але на 3 голи у кінцівці Волонтери не відповіли нічим. В цьому ж матчі стався вже вищезгадуваний невеличкий мордобій – добре, що ніхто серйозно не постраждав.
Фінал між FCUK та ОФФ пройшов теж дуже напружено. Фроловці довго вели 2-1, але наприкінці матчу футболісти ОФФ таки зрівняли рахунок. Власника кубку мали виявити післяматчеві пенальті. Після перших 5 ударів рахунок був 3-3, далі вже били “до промаху”.На третьому ударі гравець FCUK схибив – Лукас потягнув, а гравець ОФФ – не схибив. Таким чином кубок фан-турніру принаймні на рік став ОФФовським.

До зустрічей!