03.03.2018. Субота, 17:00
Ворскла ім. О. Бутовського, Полтава
глядачів: 400
температура: 1°C

Останній матч до поділу на шістки, Ворскла грала на рідному стадіоні з Чорноморцем. На тижні, незважаючи на весну, Полтаву закидало снігом. Але його встигли почистити, як і деякі глядацькі сектори на стадіоні. Щоправда, забули почистити анонсований на минулій грі сімейний сектор. Такий собі сервіс… В день гри частина полтавців та моряків, приятильські відносини яких налічують десятки років, після оглядин засніженого міста, окупували пару злачних місць, де і коротали час до матчу. Перед грою одеситами  був підготований банер, який частково проспонсорувала українська залізниця.
   Як і завжди останнім часом подивитись футбол наживо прийшло зовсім небагато людей. Воркляни почали непогано, забивши два голи ще в першій половині гри. Обидва рази Кулач зміщувався праворуч, звідки його простріли по разу замкнули Коломоєць та захисник гостей. Щоправда, у випадку із першим голом і форвард Ворскли, і голкіпер гостей зазнали пошкоджень і були замінені. Але Ворскла не була б Ворсклою, аби в другому таймі не створила собі проблем. Декілька запоротих виходів один на один, та гол у відповідь одеситів змусили хвилюватись за повноцінні три очка до самого фінального свитска.
   Одеситів приїхало трохи більше тридцяти. Окрім вже вищезгаданого банеру на секторі був присутній справжній баян!
   Наостанок хочеться поставити задачу нашим футболістам та тренерам на весняну частину сезону. Бо, судячи за все, у керівників клубу на це не вистачить міцності яєць. Кожного вболівальника Ворскли тішить здобуття бронзових нагород командою у сезоні 1996-97 рр. Впевнені, що нинішньому складу Ворскли до снаги повторити це здобуття. Тому усвідомте, що наша мета на сезон 2017-18 – БРОНЗА! Докладайте максимум зусиль для її здобуття. Відривайте ноги суперникам та не прибирайте свої, не хапайте зайві жовті чи червоні картки, мотивуйте один одного та підтримуйте як тільки можете. Ми ж, фанати, будемо присутні на кожній грі підтримувати вас та всіляко демотивувати суперників. Разом переможемо!