Черговий матч національна збірна України проводила знову в Харкові. Такий вибір федерації на даний момент можна назвати оптимальним. Навіть в будній день і не на Францію тут збирається достатня глядацька аудиторія, що вигідно вирізняє це місто від Донецька чи Києва.

Фанатська підтримка, як і у матчі зі шведами, була знову поділена на 2 сектори – Північ і Південь. Цього разу довелося побувати на Півночі. Протягом матчу тут варто відмітити доволі пристойний звук. У першому таймі зарядів російською мовою майже не було, а от в другому – достатньо. Казус такої ситуації найбільше проявився у заряді «жовто-синіє». Ні нашим, ні вашим, як кажуть.

Фанати з Півдня поводили себе доволі пасивно й в 1 таймі їх взагалі не було чути. Переважну більшість часу хлопці стояли й мовчали. Трішки покращила ситуація в 2 таймі, але не набагато. Через різницю в звуці традиційна перекличка «СУ-ГС» пролунала також слабенько. Прогрес у банерній лінії, що намітився останнім часом, у цьому матчі був зведений нанівець.

Збірна ж при доволі непоганій грі знову пропустила на останніх хвилинах і програла. Дивлячись на таку ситуацію, хочеться сказати: «Хлопці, давайте об’єднуватися й брати краще від кожного сектору». На іграх збірної нам нема чого ділити. Принаймні так здається.