Матч в Одесі очікували з нетерпінням. Більш-менш тепла погода, спілкування з друзями, прогулянки знайомим містом. Частина фанатів Ворскли прибула в місто за день до гри, але основні сили прибули ранковим потягом в неділю. Ранній початок матчу доволі зручний. Встигаєш і вранці погуляти містом і зробити вечірній променад по Дерибасівській.

Наразі полтавці і одесити знаходяться на полярних краях турнірної таблиці, тому ми від своїх гравців чекали лише на перемогу. Але побоювання щодо здобуття бажаної кількості очок, як завжди, були.

Матч почався з невизначенності по квитках. Працівник клубу, що ошивався біля гостьового сектору пафосно заявив, що в його функції не входить піклуватись про біло-зелених вболівальників, в нього зовсім інші задачі. Які саме так і лишилось загадкою. На фоні нахабної та зверхньої поведінки представника клубу потуги розвивати комерційні напрямки навколо ФК виглядають смішними. Адже маючи такий неклієнтоорієнтований персонал далеко не заїдеш. В часи коли ринок вже живе в інших реаліях ФК Ворскла продовжує гнути свою лінію і гратися в “я начальник – ти дурень”, а це є згубна стратегія. Чи не пора наймати людей іншої генерації!?

Як би там не було стюарди підказали, що треба йти в каси, де здобувати квиточки – так і зробили. Черга з’їла трохи нашого часу, тому не всі фанати встигли потрапити на сектор до початку матчу. Але коли зібрались, то почали підтримувати свою команду. Після першого голу настрій покращився так, що в перерві деякими фанатами був виконаний традиційний танок під стадіоннний музичний супровід.

Тайм другий пройшов з переклички з одеситами, які, як і завжди, проявили свою гостинність. У другому таймі ворскляни заколотили ще два голи у ворота одеситів, тим самим оформивши більш ніж впевнену перемогу. Після матчу гравці вже звично підійшли до сектору де відбувся обмін люб’язностями. Ворскла закріпилась на третій сходинці, чекаємо на подальшу вдвчу та вдалу гру від біло-зелених. Одеситам же бажаємо якнайшвидше покинути зону вильоту.