02.09.2017. Харків. Україна-Туреччина 2:0

Дата : 07.09.2017
Автор : Саньок
Поїздку в Харків на матч проти принципового суперника планував давно, але так як не знайшов з ким їхати, вирішив поїхати разом із «Завжди вірні». З Полтави їхало всього 5 чоловік; крім мене, хлопець із Зінькова, фанат «Кременя» (на наступний день у них був матч в Полтаві з місцевим ФК «Полтава»), та ще два хлопця з нашого міста.

Виїхавши майже одночасно двома потягами, менш ніж за три години були вже на станції Харків-Балашівський. Через деякий час під супровід конної поліції маршем пішли до стадіону (був епізод, коли кінь справляв свою нужду під час руху і потім всім приходилось обходити). Під час маршу на початку колони, на передньому сидінні машини їхав один із символів «Динамо» – Паромон.

Пройшовши поверхневу перевірку, на стадіон зайшов приблизно за дві години до початку матчу, при цьому паспорт ніхто не просив. На кожному сидінні був присутній прапорець та картонна плашка у вигляді прапора. До матчу виступали дитячі колективи. На 13-14 секторах роздавали жовті футболки, котрі всі одягли.

Вже за 10 хвилин до матчу почала з динаміків стадіону звучати «Червона рута», слова якої підхоплював майже весь стадіон. При звучанні Гімну України весь стадіон підняв картонні плашки із прапором України і голосно співав. Новаторством на даному матчі, було використання усім стадіоном фонариків, що виглядало дуже чудово.

Майже весь матч вболівальники голосно гнали свою команду. Після першого голу трибуни ще голосніше почали заряджати. Під час першого тайму на вишці побував Притула, який зарядив пару зарядів, коли він йшов, то люди почали заряджати «Притула».

Наприкінці тайму наша збірна забила другий м’яч, ввівши вболівальників в ейфорію. Весь другий тайм під гарну гру наших хлопців звучали заряди нон-стоп. Приблизно на 83-й хвилині споукмен просив заряджати заряд «У-кра-ї-на»  так, щоб «мурашки по тілу пробігли» (на мою думку, можна цей заряд використовувати тоді, коли гравці після матчу підходять до вболівальників, по типу ісландського відомого заряду).

У кінці матчу весь стадіон заспівав Гімн України. Догравався матч під оплески та заряди «молодці» і «Шевченко». Після матчу гравці та тренери довго аплодували вболівальникам.

Гостей було не очікувано мало і майже нечутно - одна група людей розмістилися внизу центрального сектора та використовувала свої прапорці, інші були на гостьовому секторі.