Тут можна знайти інформацію про події на футбольних полях нашої країни і світу за участю Ворскли та збірних команд України в оперативному викладенні очевидців.

03.12.2017. Полтава. Ворскла - Олександрія 3:1

Дата : 04.12.2017
Автор : WGLife
03.12.2017. Полтава. Ворскла - Олександрія 3:1

   Зимовий футбол у Україні суровий і безпощадний. Перший зимовий матч Ворскла грала при густому тумані. Але і він не зміг замаскуваати відсутність глядачів на трибуні, а іх зібралось всього 400. Ганебний показник зважаючи на те, що Ворскла іде в лідерах чемпіонату України.
    Перед грою головний тренер зіштовхнувся з кадровими проблемами. Ряд гравців, що зазвичай виходять в основному складі не змогли прийняти участь в грі. Хто із-за перебору карток, а хто і прихворів. Але заміни пішли на користь команді. Свіжі гравці добре себе зарекомендували на полі, команда впевнено перемогла.
   Фанатська підтримка на грі була мінімальною. Група автофанів та дюжина людей на 22-му секторі. Така на разі домашня активність біло-зелених. Вболівальники Олександрії прибули на гру кількісттю біля 80 чоловік. Більшість з яких в руках мали маленькі прапорці, які мать видавали в автобусі. Група гостьових фанатів, незважаючи на поразку своєї команди провляла активність протягом всієї гри.
   В календарному році лишилось зіграти один матч. Отже за тиждень зустрінемось на грі з Олімпіком у Києві.
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі