Тут можна знайти інформацію про події на футбольних полях нашої країни і світу за участю Ворскли та збірних команд України в оперативному викладенні очевидців.

29.11.2017. Полтава. Ворскла - Маріуполь 1:2

Дата : 01.12.2017
Автор : WGLife
29.11.2017. Полтава. Ворскла - Маріуполь 1:2

 Лажати у самий відповідальний момент вже давно стало нормою для команди Василя Сачка. Безхарактерність колективу призводить до того, що важливі матчі не виграються, а то і програються. Зміни напрошуються, але риторика керманичів клубу котрий рік лишається незмінною.
 Ось і в кубковій домашній грі отримали баранку, незважаючи на те, що на старті поєдинку відкрили ранунок. Нечисельні глядачі, які присвятили прохолодний будній вечір походу на стадіон лишали його понуривши голову. Самим цікавим епізодом матчу стали розбірки форварда біло-зелених Юри Коломойця з хлопцем в камуфляжі, який не пошкодував міцного словця характеризуючи гру полтавців у цьому матчі. Але розборки закінчились нічим. Кожен лишився при своїх.
 Вчергове пролетівши повз півфінал кубку України, фанати Ворскли, як і гравці, направлятимуть свою енергію на матчі чемпіонату. Отже, зустрінемось на недільній грі з Олександрією.
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі