Тут можна знайти інформацію про події на футбольних полях нашої країни і світу за участю Ворскли та збірних команд України в оперативному викладенні очевидців.

19.11.2017. Полтава. Ворскла - Сталь 1:1

Дата : 22.11.2017
Автор : WGLife
19.11.2017. Полтава. Ворскла - Сталь 1:1

 Черговий матч невиправданних сподівань завершився внічию. На цей раз очки з Полтави повезла найслабша команда ліги. Ворскла під керівництвом Василя Сачка вкотре демонструє нездатність прагматично ставитись до поставлених задач. Купа моментів, ледь вимучений гол і тут же транжирство моментів, і як результат втрачена перемога.
 На трибунах зібрались лише віддані команді нечисельні вболівальники. Хтось із них приніс із собою доволі якісний банер на пілтримку луганських хлопців, автофани презентували новинку - біло-зелений кульковий банер, який був чи то підрізаний, чи то люб`язно наданий господарем. На 22-му секторі проявляли активність стабільно мало людей. Гостьових вболівальників помічено не було.
 Далі нас чекає 2 поспіль гри з Маріуполем, який є нашим сусідом по турнірній таблиці і прямим конкурентом за потрапляння у верхню шістку. Отже, до зустрічі в Маріку!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі