Тут можна знайти інформацію про події на футбольних полях нашої країни і світу за участю Ворскли та збірних команд України в оперативному викладенні очевидців.

12.08.2017. Київ. Сталь - Ворскла. 0:1

Дата : 13.08.2017
Автор : WGLife

Безхатченки потроху починають заволодівати лігою. Матч Кам`янської Сталі яка не грає в своєму рідному місті на цей раз припав на Київ. Фанатів умовно домашньої команди не було, вони відмовились підтримувати команду, що переїхала до Києва (нагадаємо ю-21 Сталі грає в Лютежі) та відмовилася від наміру відновити стадіон в Кам`янському. Ворсклян на гостьовому секторі було 34, ще четверо фанатів чомусь розтаувались окремо, на сусідньому секторі, але також підтримували свою команду.
 Квитки на не гру коштували від 30-ти гривень, програмка на матч 40. Це визивало деякий подив у нечисленної публіки, що вирішили суботній вечір провести за переглядом наживо матча не своїх команд. Гра розпочалася за спеки в 37 градусів, тому фанатам Ворскли вдалось не лише подивитись гру але і позасмагати. Перший тайм на полі біло-зелені провели впевнено, але не змогли забити. Відчувалось, що не вистачає атакувальних гравців в складі. Опорник Чеснаков постійно діяв на вістрі атаки, адже Сталь давала так грати. Декілька нагод втратили для взяття воріт Ребенок, Шарпар і Коломоєць. Не дуже помітним виглядав Кравченко.
 Перша половина другого тайму стала копією першого, а от далі пішли заміни після котрих обидві команди заграли гостріше. Двічі рятував Ворсклу Олександр Ткаченко, який у підсумку провів другий матч поспіль на нуль. Молодець, Сашко, так тримати! І коли вже час добігав свого кінця Ардін Даллку, що не встиг повернутись з чергової атаки в захист перехопив м`яч, обігрався в стінку із Шарпаром, та викотився один на один з голкіпером Сталі. Здавалось би Ардін далеко відпустив від себе кулю, прокидуючі на хід, але ж ні, майстерно прокидає її повз кіпера - 0:1 на 91-й хвилині - це перемога! Також варто відмітити дебют Олексія Луценка, який вже після забитого голу змінив Павла Ребенка.
 Паралельно з подіями на полі дещо відбувалось і поза ним. Як, відомо, тиждень тому групування Динамо Київ Родичі, незважаючи на перемир`я, кинуло виклик блоку Сегедки, до якого входить частина полтавських фанатів. І на грі Ворскла - Динамо динамівські фанати шукали пригод, щоправда невдало. Після чого Сегедка прийняла виклик. І напередодні звітної гри, в п`ятницю, після гри Динамо - Зірка, відбулась бійка в місті між представниками Родичів і Сегедки, яка завершилась після втручання копів. А вже у вечір гри зі Сталлю моб динамівців відпочивав у дворах поблизу стадіону, очікуючи закінчення гри. А далі, як в старі добрі довоєнні часи, переслідування мікроавтобусу виїзних дорогою до Полтави, із зрозумілими намірами. Отже, констатуємо факт, що фанати Динамо Київ, які були ініціаторами перемир`я натепер припинили його дотримуватись.