Тут можна знайти інформацію про події на футбольних полях нашої країни і світу за участю Ворскли та збірних команд України в оперативному викладенні очевидців.

23.07.2017. Карпати - Ворскла 1:3

Дата : 31.07.2017
Автор : WGLife
23.07.2017. Карпати - Ворскла 1:3

 Чи варто зайвий раз нагадувати про усі красоти Львова та бажання туди повертатися знов і знов. Цього разу до міста лева майже кожен добирався своїм шляхом аби зустрітися в одному місці в зазначений час. 
Недільного дня, після чисельних посиденьок, дегустацій, прогулянок та ще мільйона інших справ уся грядка полтавців, прогулявшись парком, що більш схожий на не впорядження насадження дерев, винирнула біля стадіону. На дворі було доволі спекотно і бродіння довкола стадіону принесли мало задоволення.
 На сектор впустили на халявку, та й сенсу брати грошей з трохи більше десятка людей грошей не було. Розмістивши на паркані свій невеликий банерний розвіс ми намагалися гучно, між перервами у зарядах львів’ян, гнати «ворсклян» вперед і це їм досить непогано вдалося. 
Трибуна господарів виглядала впевнено, а акустика стадіону додавала гучності. Серед банерів була пам’ятна текстівка про героя з двіжу «левів», що днями загинув в АТО. Під кінець гри було запалено одну одиницю піро та влаштовано слем, ми ж отримали оплески та подяку від Василя Сачка та гравців та розійшлися містом.
 Подорожуйте та любіть футбол! Разом до перемоги!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі