Тут можна знайти інформацію про події на футбольних полях нашої країни і світу за участю Ворскли та збірних команд України в оперативному викладенні очевидців.

18.07.2017. Ворскла - Шахтар 0:3

Дата : 20.07.2017
Автор : WGLife
18.07.2017. Ворскла - Шахтар 0:3

 Початок сезону у Полтаві ще ніколи (принаймні давно) не починався у вівторок. Цього разу федерація в черговий раз підкинула свиню в сарай «Ворскли» і гру з «Шахтарем» назначила на будній день, дякувати хоч не у робочий час.
 Люди у Полтаві проковтнули наживку під назвою «Шахтар» та жваво потягнулися на стадіон, що вже давненько не бачив п’ятизначного числа у графі «відвідуваність», сяяв радісними барвами та підмигував прожекторами, налаштовуючи на позитивний результат усіх прихильників «біло-зелених». 
 Сектор цього разу зібрав «пристойну» (звісно, у порівняні з кінцівкою минулого сезону) кількість, більшість з якої склали ті, хто з різних причин перестав відвідувати сектор але вирішив спробувати підзабутих вражень на рідному 22. Початок, зсередини, виглядав потужним та дратвовим, хотілося завести публіку, втім, зробити цього так і не вдалося, усі потуги та перегуки швидко розбивались в безмовній кузьмі, що лише мляво жувала насіння та сьорбала пиво.
 Гості ж зібрали близько 50 фанатів Шахтаря, розділившись на дві частини, певно, кузьмічі та ультра, та лише інколи їх заряди долинали до іншого кута стадіону. Варто відзначити текстівку-привітання молодій фанатській сімї, що днями поєднала серця одеситки та полтавця, до якої приєднуємося і ми.
 На полі ж «кроти» впевнено переграли «Ворсклу», хоча полтавці виглядали досить цікаво. Подякувавши за гру обидві сторони тихо розійшлися/роз’їхалися, і домовилися зустрітися ще раз. Тож, полтавці, зустрічаємось у Львові в неділю! Разом до перемоги!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі