Fast Food. Павел Тетерский.
WHITE WOLVES HOOLIGANS. Пятый.
Взлом массовой культуры. Неизвестный.
Год 2003. WHITE WOLVES Год работы-борьбы. Пятый.
Дружба народов. Павел Тетерский.
Тебя с детства растили на убой… Combat18.

Всього публікацій : 49
Перша сторінка  2  3  4  5  6  Остання сторінка
"Забітиє дєті" або "набий тату" (с)

28.03.2013 саша грей"Забітиє дєті" або "набий тату" (с)

Про пацанів і про масті. Про те коли воно виглядає "як здрасті".
Або просто роздуми автора про ворсклянські тату.
Руководство-фанаты-милиция

22.03.2013 Руководство-фанаты-милиция

Как лебедь, щука и рак в известной басне ?вана Крылова тянули один воз, с тем же успехом болельщики, правоохранительные органы и руководство ФК делят одну чашу стадиона во время футбольных матчей. ? общий язык не могут найти, и друг без друга никак.
Слідом за «Ворсклою»

19.03.2013 В. ЛитовченкоСлідом за «Ворсклою»

Кінець «совкової» епохи. Фанатський рух, якому ще декілька років тому не давали дихнути, починає набувати все більшої масовості, школяри старших класів та студенство прагне до активності на трибуні під час футбольних ігор рідного клубу. Часи, коли міліціянти хапали за руку та виводили далеко за межі стадіону за гучні викрики або за пов`язаний на шиї шарф в рідних кольорах, відходять у минуле. Створюється перша фанатська організація під назвою «Клуб уболівальників». Із часом починаються виїзди ворсклян в інші міста. Саме про один із таких виїздів було свого часу написано в місцевій газеті «Комсомолець Полтавщини» у 1988 році.
Фанатська коморка

16.03.2013 WGLifeФанатська коморка

Фанатська душа це по своїй суті сплав молодості, творчості та завзятості. І стадіон це місце де можна в повній мірі проявити себе. Але для того щоб презентувати щось на трибуні навколофутбольному суспільству потрібно годинами а то і днями готуватись...
Де ночують Ворскляни?!

15.03.2013 WGLifeДе ночують Ворскляни?!

Інсайдерська інформація від одного з столичних ультрас Ворскла.
Клуб і його фанати

14.03.2013 Клуб і його фанати

У травні 2009 року сталася історична подія для полтавського футболу. "Ворскла" вперше в новітній історії здобула трофей. Гравці, продемонструвавши на всіх етапах розіграшу "щирий" футбол, заслужено здійняли над головою кубок України. З того часу вже минуло півтора роки й клуб за цей час суттєво поступився своїми позиціями.
Мысли вслух навеяны сезоном 2010/11

11.03.2013 ЕжМысли вслух навеяны сезоном 2010/11

Эта статья написана первым "золотником" в истории фан-движения ворсклян. Кто-то, прочтя ее, скажет, что она полностью сейчас потеряла актуальность. Кто-то найдет ее актуальной лишь частично. А кто-то увидит то, что происходит сейчас. В любом случае ее стоит прочитать.
Год 2003. WHITE WOLVES. Год работы-борьбы. Часть ІV

25.02.2013 ПятыйГод 2003. WHITE WOLVES. Год работы-борьбы. Часть ІV

Примерно в это же время (или чуть раньше) было решено далее идти по жизни не под названием RB, а под более звучным WW. После улаживания некоторых формальностей это название закрепилось за нами.
Всього публікацій : 49
Перша сторінка  2  3  4  5  6  Остання сторінка