Fast Food. Павел Тетерский.
WHITE WOLVES HOOLIGANS. Пятый.
Взлом массовой культуры. Неизвестный.
Год 2003. WHITE WOLVES Год работы-борьбы. Пятый.
Дружба народов. Павел Тетерский.
Тебя с детства растили на убой… Combat18.

Твоє життя у твоїх руках! Гусар.

Дата : 22.09.2011
На написання даної міні-статті мене надихнуло прочитання статей інших людей,які теж звернули увагу на цю проблему,тому прошу не порівнювати мою писанину з чиєюсь іншою.Я викладаю свою точку зору,своє рішення даної проблеми.

Що таке життя?Життя – це гарна робота від якої ти отримуєш задоволення,це сім’я в якій царює гармонія та спокій,це фінансова незалежність,свобода дій та вибору.Що б всього цього досягти потрібно працювати та не покладаючи рук рухатись вперед.Але якщо скиглити і шукати виправдання своєї нікчемності в тому що в тебе не така країна,не той фінансовий стан,або здоров’я не дозволяє,тоді успіху не досягти.
Зрозумій!Ти здорова,молода людина,в тебе є голова на плечах і ти всього можеш добитись!
У сучасному житті як на мене незрозуміло трактують такі вічні поняття як кохання,дружба,гордість,героїзм.Саме це я вважаю проблемою яку треба негайно вирішувати.
Що таке кохання?Зараз це поняття розуміється :познайомились,шпілі вілі,якийсь період були разом та згодом розійшлись.Це назвати коханням важко.Насправді кохання дуже хвилюючий,захоплюючий та болісний процес.Знаходитись поряд зі своєю половинкою і просто бути від цього на сьомому небі від щастя.Можливо кожен переживає це по різному але я думаю всі будуть згодні що кохати і бути коханим і є щастям.
Дружба.Хтось вважає що друзі це ті люди з якими ти розпиваєш алкоголь чи разом кудись ходиш.Справжнього друга як на мене можна пізнати тільки у біді,і коли всі від тебе відвертаються друг залишиться з тобою до кінця.Де хто проживає життя немавши жодного друга.
Що таке героїзм?Героїзм – це не такі звичні поняття як наприклад:найбільше випив алкоголю або зняв найбільше дівчат,натовк найбільше пик чи принизити людину.Для мене героїзм:коли вдова виховує двох дітей та працює на декількох роботах що б забезпечити їх та надати їм освіту,коли безнога людина не падає духом і виграє параолімпійські ігри.Ось де справжній героїзм.
Гордість.Гордість повинна бути у кожної людини,її ніколи нікому не можна віддавати.
Гордість бути українцем,жити на своїй землі,відстоювати свою точку зору свої переконання.Сучасна молодь покидає нашу країну в пошуках кращої долі,мовляв країна в нас не та і влада нас принижує.В принципі це так і є але залишивши батьківщину ти залишаєш її на призволяще.Залишся і зміни все на краще.Я особисто не вважаю що в мене погане життя.Так,все не ідеально але гармонії в житті можна досягти.
Поважай своїх батьків,свою батьківщину,своїх друзів.Поважай працю інших,доводь все до кінця.Не деградуй.
Життя в нас одне тому проживи його гідно.Твоє життя у твоїх руках!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі