Види чоловічих футболок

Дата : 26.07.2016
Види чоловічих футболок
Під час спекотного літа саме час поговорити про практичні футболки. Одяг такого типу ніколи не буде зайвим в чоловічому гардеробі, адже існує так багато варіантів, як і з чим його носити. 

Хтось звик купувати чоловічі футболки (рос. футболки мужские) в звичайних магазинах, а хтось віддає перевагу купівлі через Інтернет, наприклад, за допомогою сайту ebay в Україні або ж іншого он-лайн ресурсу. У будь-якому з таких випадків буде не зайвим розбиратися в видах і типах чоловічих футболок. А ми вже готові розповісти про те, якими вони бувають!

Найчастіше футболки прийнято ділити по типу виріз горловини. Найпопулярнішою з них є футболка з круглим вирізом. Багато чоловіків віддають перевагу саме цьому фасону. Однак експерти моди рекомендують носити такі варіанти тільки в поєднанні з сорочкою або курткою зверху, вдало підбираючи їх за кольором. Для носіння в якості самостійного елементу образу все-таки краще вибрати іншу модель.

Далі йдуть футболки, що мають виріз трикутної форми. Правила гарного тону передбачають, що такий виріз буде акуратним і неглибоким. Така модель чудово підходить для варіантів спортивного стилю. З шортами або штанами вона буде виглядати дуже гармонійно. Підійде ця футболка і для носіння з джинсами в рамках гардероба в стилі casual.

Наступний різновид зветься Хенлі. У такої футболки немає коміра, зате є вертикальний виріз, застебнутий на гудзики або на кнопки. Дана модель в поєднанні з джинсами або нестрогими брюками цілком підійде для комплектів, призначених для повсякденного носіння. Цікаві варіанти можна створити, якщо поєднувати футболку Хенлі з жилетом або сорочкою.

Найдавнішим типом футболки є поло. Відмітна особливість такого фасону - наявність високого коміра, який при необхідності можна підняти або відвернути. Така футболка поєднується практично з усіма різновидами брюк і, на думку деяких стилістів, цілком здатна замінити сорочку. Головне, що варто запам'ятати - футболку-поло не прийнято заправляти в штани.
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі