"Ворскла" втрачає очки в матчі з "Карпатами"

Дата : 11.11.2013
Хороша гра команди, схоже, таки потроху повертає полтавського уболівальника на трибуни. У матчі 16-го туру глядачів візуально зібралося якщо й менше, ніж у попередньому матчі «Ворскли» проти харківського «Металіста», то не набагато. Гра підопічних Сачка, орієнтована на атаку, не може не подобатися. Не розчарувалися полтавські уболівальники, мабуть, відвідавши і домашній матч проти львівських «Карпат».
Львів’янам вдався швидкий гол – відзначився Зеньов. Але досить швидко Володимир Чеснаков встановив рівновагу. Обмінявшись голами, команди не збавляли обертів  і продовжували гостро атакувати. Спочатку диво-гол вдався гравцю «Карпат» - м’яч затріпотів у лівій від Непогодова «дев’ятці». А наприкінці першого айму захисник полтавців Арменд Даллку вирівняв станвище, замкнувши головою навіс зі штрафного від Громова.
У другому таймі гра була менш яскравою. Це і зрозуміло, надто багато емоцій команди залишили в першому таймі. Однак, ні господарі, ні гості не продовжували грати на нічию, а вперто шукали щастя біля воріт суперника. По-справжньому гольових моментів створено так  і не було. У «Ворскли» постійно захист суперника в напрузі тримав Яховіч, а в «Карпат» - Гладкий. Фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию – 2:2.
Наступну гру «Ворскла» проведе вдома через два тижні з одеським «Чорноморцем».