Кубок України. "Ворскла" поступається "Тернополю"

Дата : 31.10.2013
Автор : Джон Юз
Невдачею завершився кубковий вояж ворсклян до Тернополя.
Після виснажливого поєдинка в Дніпропетровську, де нашій команді вдалося показати характер і буквально вигризти нічию на останніх секундах, підопічним Василя Сачка належало підтвердити свій клас у матчі з друголіговим "Тернополем". Уже перші хвилини матчу показали, що господарі не збираються пасувати перед більш іменитим суперником. На 12-й хвилині банальне вкидання ауту у штрафний майданчик полтавців і наступна серія помилок призвела до голу. Тернополянин Богданов підхопив м'яча недалеко від лінії штрафного майданчика і зльоту пробив під дальню стійку. Казаков був безсилим. Після цього розпочався дощ, який тривалий час заважав ворсклянам взяти гру під свій контроль.
У другому таймі Сачко випустив на поле Яховіча. Полтавці перейшли на гру в два нападники і саме Адісу судилося зрівняти рахунок. На 52-й хвилині македонець замкнув простріл з правого флангу, забиваючи майже в порожні ворота. У решту часу, незважаючи на зусилля обох команд, рахунок так і не був змінений. Не приніс результату і додатковий час, хоча Денис Дедечко і мав дві хороші нагоди вивести до наступного раунду "Ворсклу".
У результаті все вирішилося в серії післяматчевих пенальті. У "Ворскли" не заладилося з самого початку, коли Яховіч пробив у поперечину, а потім Сапай взагалі не зміг влучити в ворота. Тернополяни ж свої шанси реалізовували на сто відсотків. Надію на успіх вселив холоднокровний удар Дедечка, але Ребенок не зміг переграти воротаря. 1:3 по пенальті і далі, на превелику радість місцевої публіки, крокує тернопільський футбольний клуб.