Кидок з місця в баскетболі

Дата : 07.07.2013
Автор : Майкл Джордан
Кидок з місця в баскетболі
Можна сказати, що це найкоротша і точна баскетбольна інструкція як виконувати кидок з місця.
Для отримання хороших результатів раджу звернути увагу на правильне положення ніг, тіла і рук. Але про все по порядку.
Ноги
Ставимо їх трохи ширше плечей в напівприсяді. Нога, відповідна кидковій руці на 10-15 см попереду. Правильний напівприсяд і ширину визначаємо просто - в цій стійці ти повинен відчувати себе комфортно, але в той же момент зібрано і надійно стояти на ногах. І заряджена на вчинення помірно різкого розгинання ніг для кидка. Ще один показник, правильного положення ніг перед кидком - у стані готовності до кидка ти не повинен стояти на повній стопі, твої п'яти повинні бути відірвані від паркету десь на 1 см.
Тіло
Воно злегка подано вперед і зігнуте в попереку, теж зовсім небагато, тільки лише для того, щоб «зарядити» м'язи спини для допомоги в кидку з місця. Головне, знайдіть таке оптимальне положення тіла перед кидком, щоб бути зарядженими на кидок і не втратити стійке і збалансоване положення всього тіла, виконуючи всі ці уроки баскетбола.
Руки
Утримуй м'яч кидковою рукою біля плеча, наче збираєшся виштовхнути баскетбольний м'яч, точно так, як це робить легкоатлет - штовхач ядра. З однією лише різницею - твій лікоть кидкової руки повинен «дивитися» у бік баскетбольного кільця, яке в свою чергу, звичайно ж прямо перед тобою. Тепер потрібно, не опускаючи і не піднімаючи м'яч винести перед собою сантиметрів на 30-35. Лікоть як і раніше «дивиться» прямо на кільце, долоню, в якій м'яч, теж спрямована на кільце. Але м'яч складно утримати в долоні, виносячи його вперед, тому акуратно підтримайте його іншою рукою збоку.
Ти повністю готовий до кидка.
Тепер типовинен: плавно, майже одним рухом знизу вгору, розігнути всі свої суглоби до кінця. Точно так, як ти бачив це багато разів по ТБ, коли баскетболісти-професіонали виконують штрафний кидок.
От і все, що потрібно довести до автоматизму для правильного кидка.

Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі