Київ. Динамо - Ворскла. Іванко.

Дата : 22.09.2011
Галопом по столиці.
Гра з динамо припадала на неділю, зразу в голову потяглись ідеї, провести вихідні в столиці. Бажаючих було не багато і не мало, аж двоє) Пробивши потрібні тяги, вписку, зібравши лаве, хто скільки зможе, захвативши свої модні кєпки, шапки, двинули до Києва. Субота, сонячно, чудова погода, загалом все супер. Прямуємо до метро)

Зразу було вирішено їхати в центр. Аля історія! Всі знають цих культових особистостей?)

Потім довго бродили по майдану, милуючись серцем нашої неньки, України.

Далі із того, що запам’яталось, то це будівля театру ляльок, цікава споруда, на жаль не вдалось попасти на сеанс, та ми не сумували, життя триває)


Прогулянки і ще раз прогулянки. Так ми дійшли до найголовнішого, стад!Всьо нормаль)
Афіша гри)
Після, вирішено двигати до Дніпра.

Прогулянка, до корабликів, хотіли там влаштувати бенкет, та все було заброньовано, знову нежданчик)
Милувались птічкой)
Провіряли льод, а рибаливших поряд мужиків питали чи клює.)
Вид столиці із моста Патона.
Потім я вирішив спробувати водичку. Холодно))ггг..)) Поряд сиділи дівчата років 16-17, спочатку здивовано втикали, а коли побачили мою футболку, привітливо посміхнулись)

Тривала прогулянка дала про себе знати і живіт потребував їжі, наш вибір випав на mcFoxy. Підкріпившись, перед виходом Я. зробив символічний знімок))

Знову вбиваємо асфальт в землю))Коли, почало темніти, дістались Олімпійського, потужна споруда та все ж роботи там дуже багато.. а Євро скоро.. як не банально, та все ж актуально.
Нічний Київ.
Проходячи повз одну споруду (не пам’ятаю, якої саме), згадав пост, Наца.
Як же не увіковічнити, головний вулик країни)
Потім, знову прогулянки по Хрещатику, роздивляючись нічну столицю
Ближче до півночі, вписуємось до знайомого, котрий грошей з нас не взяв, за що йому благодарочка)

Вписка, була весела, вдалось норм лягти спати близько 2 години ночі. В матч-дей, прокинулись із бадьорим настроєм, добряче поївши пельмень, за толерантну суму) Після, співали пісні. Я зафоткав тікети на гру.

І спеціальний банер, виготовлений під цей матч із паперу, форматом А4, намальований шариковою ручкою. Та все ж розуміючи, що це не той рівень вирішили подарувати знайомому)))ггг)))
Двинули гуляти. По дорозі, перевіряв місцеву телефонію)
Знову екскурсія по місту, скільки всього цікавого, нового вдалося побачити. Під час вихідних, не забували, прикрашати Київ, стікерами)
Час іде і ось скоро почнеться)) Уже не терпілося підняти свій біло-зелений шарфік, щоб команда бачила, що ми тут, ми приїхали, незважаючи ні на що. Стад, великі черги за квитками. Спокійно пройшли всі кордони, біля арени зустріли нашого третього виїзного, В.,котрий приїхав в день гри. Квитки, були куплені на 25 сектор, та зайшовши туди, трохи розгубились.. сиділи, люди в динамівських шарфіках на шиї і лускали сємки.. Підбадьорило, те що наші хлопці, проводили розминку не далеко від сектора.
Потім, подзвонивши О. виявилось, що гостьовий тепер 4 сектор. Прямуємо туди. При вході на сектор, нам відразу показали рукою, що наше місце на 25, та після переконливої бесіди, ми потрапляємо всередину. Нарешті! Доволі велика кількість виїзних, піро, хороше розміщення сектора. Підтримка в перші 45 хвилин доволі не погана, а от після перерви все кудись пропало.. Практично так само проходила і гра. Як наслідок ми програли 2-0. Під час гри, прикрасили сектор, стіками. А також, юзали кєпку і шапку) Вони рішають) Щодо господарів, то фан-клюб, особисто у мене викликав тільки посмішку, а от 20 сектор хохлів респект! Рівень, як він є.

Після гри, кожний відправився своєю дорогою. Головне, щоб на черговий матч, ми всі зійшлися і знову грянуло Ворскла! По словам Я. це був добротний виїзд, незважаючи на поразку. Також, порадувало те що, супорт був спрямований в підтримку команди, а не проти опонента. Якщо ти читаєш і ще не заснув, значить я не даремно потратив свій вільний час)
Вперед, Ворскляни!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі