01.06.2014. Матч ветеранів. Ворскла – Динамо 2:2. По пен. 4:3

Дата : 03.06.2014
Автор : WGLife
Коли я тільки починав ходити на футбол, на стадіоні була зовсім інакша атмосфера. Тоді люди сиділи на дерев’яних лавках, по стадіону витав дух шкіряних курточок, трибуни були заповнені вщент, а на полі бігали справжні місцеві зірки, яких любили та поважали усі з малу до величка. Часи минули, багато чого змінилося, але вони зосталися в серці назавжди і тому пропустити подію, ініційовану ветеранами «Динамо», було неможливо.
На скільки я знаю, на матч збиралося багато люду, але дощ, що розпочався за годину до гри, трохи підпортив плани людей та значно зменшив кількість вболівальників на трибунах. Все ж в кінці кінців на легенд футболу зібралися подивитись кілька тисяч полтавців, яких радо вітала чиясь коханка своїм незрозумілими воплями-піснями, під гомін яких і вийшли на поле ті, хто в кінці 90-х будоражив розум десятків тисяч глядачів. У складі киян було важко не відмітити Безсонова, Коновалова, Саленко, Косовського, Дмитруліна, Венглинського, Дем’яненка та справжню легенду Вітю Леоненко, котрого зустрічали особливими оплесками, шкода що не приїхав цього разу пан «Біляш», мабуть, побоявся, що цього разу пиріжки таки потраплять у нього. У полтавчан на поле вийшли Моргун, Кислов, Медведев, Дичко, Чуйченко, Гузенко, Прокопиненко, Мармач, Омельченко, Іванченко та неперевершений Шарій, котрий грав відтягнутого форварда під легендою кременчуцького бізнесу Олегом Бабаєвим. Вступне слово промовили Володимир Безсонов та Ігор «Кіса» Кислов, які побажали українцям мирного неба над головою та подякували усім присутнім.
Формат матчу – два тайми по 40 хвилин і вже на початку матчу Чуйченко головою пробив Святослава Сироту – 1:0, а за кілька хвилин Іван Шарій віддав відмінну передачу зі штрафного все на того ж «Чучу», який збільшив перевагу полтавчан – 2:0. Дива у рамці творив Олег Моргун, якого, за чуткам, підпишуть замість Непогодова, а пару Чуйченко – Шарій задіють замість Янузі та Баранніка. Наприкінці тайму Косовський скоротив відставання гарматним пострілом у дев’ятку. У перерві глядачів веселив оркестр «живих барабанів», граючі усілякі рок-хіти та пісні композитора Івасюка. Що до глядачів, то нечисельна група автофанів співала футбольних пісень 90-х, вигукувала призвища футболістів, а така ж по кількості група фанатів кілька разів відповідала на переклички та дала стародавній заряд «Ту-ду-ту-ду «Ворскла».
У другому таймі на поле вийшов «Леон – кіллер», якого як слід постебали, але він все ж зробив свою справу – розпочав атаку, яку завершив екс-гравець столичного ЦСКА та м’ясного «Спартака» - Едік Цихмейструк. Після закінчення матчу дядьки по дворовому визначали кращого по пенальті – Моргун зробив кілька сейвів, Бабаєв не забив свій одинадцятиметровий, а справу, як у старі добрі часи, вирішив Шарій – 4:3, перемога полтавчан по пенальті.
Після цього було спільне фото ветеранів, купа оплесків та слова подяки, щира посмішка болільників та радість від того, що ми знову поринули у ті часи, коли футбол був зовсім іншим.