14.08.2011 WGLife ping-pong open #3

Дата : 27.01.2012
На минулих вихідних відбувся черговий, вже третій турнір з настільного тенісу серед уболівальників ФК «Ворскла». Слід відзначити, що турнір користується популярністю, про що свідчить поява в кожному розіграші нових облич. Це радує.
Цього разу учасники були розбиті на 4 групи, в яких і розпочалася боротьба за головний приз. Перипетії матчів групового раунду пропустимо, лише скажемо, що до 1/4 фіналу пробилися і справді найсильніші: Туфель, Чубайс, Націоналіст, Соніксон, Рижий, Остап, Ай-Нікола й Інгленд.
У першому чвертьфіналі Туфель здолав Чубайса (2:0), Ай-Нікола - Інгленда (2:0), Націоналіст у наднапруженому поєдинку переміг Соніксона (2:1), а Остап – Рижого (2:0). У півфіналі Туфель переміг Ай-Ніколу, а Остап Націоналіста. Таким чином, у фіналі зустрівся переможець першого турніру Остап і фіналіст другого – Туфель. На жаль, виграти чемпіонат ветерану полтавського фан-руху знову не вдалося і він вдруге поспіль програв у фіналі. А чемпіоном цілком заслужено став Остап. У втішному міні-фіналі за 3 місце Націоналіст переміг дебютанта Ай-Ніколу.
Але всі ці місця є доволі умовними. В турнірі не було ні переможців, ні переможених, адже ніхто не залишився без призу. Кожен учасник отримав свіженький номер фан-зіну White-green life, який відразу ж цікавістю всі почали розглядати. А переможець ще й пам’ятний кубок. Але найголовніше, що всі гравці гарно провели часи й дістали можливість поспілкуватися один з одним.
До зустрічі на наступних турнірах і змаганнях!