Фан-турнир 2010 глазами АлиМона.

Дата : 22.09.2011
Другий турнір фанатів закінчився. Запам’ятався, гадаю, він усім хто був присутній на ньому, бо був переповнений  позитивними емоціями, посмішками, голами, передачами та й усім іншим, що є невід’ємною частиною футболу.
Будинок спорту «Спартак» радо зустрічав усіх біло-зелених. Близько двох сотень людей прийшло о дванадцятій прийняти безпосередню участь у турнірі. Хто як глядач, хто як фотокор, а хто як футболіст.
Коли всі були у зборі, головний рефері турніру – Остап, запропонував представникам команд прийняти участь у жеребкуванні. Ця подія відбувалася шляхом витягування листочків з лото трону – рук Остапа. Перші чотири учасники, котрі тягнули листочки попали до групи «А»: White guys, COGE, UBS та минулорічні переможці – ОФФ. До другої групи потрапили: Збірна журналістів, GlobuSS child, WGLife та представники сайту вболівальників – fcvorskla.com.ua.
Масове фото на згадку й понеслася!
Відкрити турнір випала змога командам ОФФ та White guys. Явний лідер змагань почав не напрягаючись робити результат. ОФФ відзначилися перш за все швидкістю та злагодженістю. Це й було залогом успіху, як наслідок впевнена перемога 3-1.
У групі «В» першими починали спорт. Журналісти ти fcvorskla. Здавалося б що хлопець у футболці Etoo просто розірве захист своїми швидкими проходами. Цей журік, з самою неординарною зачіскою був найпомітнішим у складі своєї команди, але зробити так нічого й не зумів, в наслідок чого рахунок швидко став 3-0. Проте журікі не здавалися і за 4 хвилини до кінця скоротили рахунок до 3-2, проте майже відразу було встановлено остаточний результат 4-2.
Коли розпочався матч між COGE та командою Тостера UBS , здавалося що хлопці не бачать м’яча. Усі удари приходилися по ногам. Багато зіткнень, куча мала у карному майданчику COGE, ржач на трибунах. Видно було що й ті й інші неймовірно нервують. Раніше взяли себе до рук хлопці у чорних футболках, котрі представляли COGE і саме їм вдалося виграти зустріч та саме вони були претиндетами на місце №2 у групі «А».
Другий матч у групі «В» виявився повною несподіванкою турніру. Гравці команди Глобуса дали справжній бій вже досвідченим WGLife. Найпомітнішим був малєц, котрий просто заморочив голову захисникам WGLife, і першого м’яча довелось чекати довго. Але усе ж WGLife після першого забитого вкинули другий й здавалося б спокійно доведуть гру до перемоги, проте іншої думки були суперники і скоротили рахунок до мінімального. Забити могли як одні так і інші, але доля посміхнулася WGLife – 2-1.
Далі у групі «А» UBS несподівано виносять вперед ногами White guys 3-0. Мабуть й самі переможці матчу не могли пояснити чому. Як сказав Тостер: «Ми програли на полі, але виграли у результаті».
У другій групі найнапруженіший матч турніру відбувся між fcvorskla і GlobuSS child. Лівий фланг нападу команди Глобуса тягав захисників вздовж і поперек, але на щастя fcvorskla вдалося забити, що правда й швидко пропустити. Шансів в матчі вирвати перемогу було достатньо у обох команд, але за хвилину до закінчення гри вихід сам на сам реалізує Sonyksson.
ОФФ просто познущалися над COGE, не залишивши тім жодного шансу хоча б на ніччю. М’ячі на будь який смак влітали у сітку бідолашного кіпера. І лише фінальний свисток припинив це знущання та не дав ОФФ забити десяток. Особливо хотілося б відмітити вболівальників ОФФа, котрі після кожного голу заставляли трибуну ходити ходуном.
Ніхто з вболівальників не піддавав сумнівам перемогу WGLife над журналістами, та й взагалі здавалося що жодна людина не вболівала за представників цієї команди. WGLife без над усиль вибороли перемогу та чекали на матч за перше місце у групі.
В третьому турі у групі «А» визначалася доля другого місця. ОФФ без проблем виграє у UBS та з 100% показником займає першу позицію, чекаючи суперника у півфіналі.
А ось матч між White Guys та COGE був вирішальним. Здавалося б що саме ці команди борються за вихід Так все й було до середини другого тайму, поки White Guys не забили єдині в матчі гол. За таких розкладів у групі відразу три команди набрали по три бали і саме завдяки різниці м’ячів UBS несподівано пройшли у півфінал.
У групі «В» матч, що нічого не вирішував між GlobuSS child й журіками незважаючи на класні сейви кіпера других – Іванова завершився перемогою перших.
Усі чекали матчу за перше місце між WGLife i fcvorskla Трибуни активно підтримували WGLife, що звісно додавало жаги перемоги команді, але fcvorskla повністю віддалася грі і як наслідок двоє травмованих. Також у цій грі був єдиний пенальті турніру, але fcvorskla не змогла реалізувати його. Ведучі майже до кінця 2-1 хлопці у білому все ж не втримали перемогу та зіграли у першу на турнірі нічию. Завдяки кращій різниці fcvorskla посіли перше місце та чекали на півфінал з «вискочками» із UBS.
Перший півфінал між ОФФ та WGLife розпочався без розвідки і вже дуже швидко, мабуть ще мислями граючи з попередніми суперниками, хлопці повели у рахунку, незважаючи на швидко пропущенний м’яч 2-1. Увесь зал жадав перемоги саме цієї команди. Але ОФФ проявили характер, та вже у першому таймі зробили рахунок 2-4, а у другому довели його до крупного.
У другому півфіналі здавалося б усе ясно з лідером, але несподівано UBS проштовхнули м’яч поміж ніг кіперу fcvorskla та повели у рахунку. Проте сили покинули мальців і свіжі сили допомогли fcvorskla впевнено відігратися та вийти вперед. Трибуни мовчали й грати було трохи ніяково, адже перед цим гомін у залі був такий, що хотілося грати й забивати. Але незважаючи на це fcvorskla швидко зробила заділ та просто грали в своє задоволення. Але неприємності виникли з нічого, у одному з епізодів Нац невдало відбив м’яч та отримав травму руки. Проте мужньо дограв матч зробивши ще кілька сейвів. Як підсумок рахунок 6-2 та усмішки на обличчях гравців двох команд.
П’ятихвилинна перерва і головний матч турніру – фінал. Якщо у першому таймі fcvorskla намагалася атакувати та бити по воротах і до 7-ї хвилини рахунок був 0-0, й було зрозуміло що все вирішить єдиний гол. Або fcvorskla заб’є та буде грати на втримання та сподіватися на швидкі контр-атаки, або заб’є ОФФ і шанси у суперника будуть мініімальні. Забили ОФФ. Перший тайм завершився з пристойним 1-0, Але продовжити Гру не могли двоє з fcvorskla, а оскільки замін більш не було, кіпер був травмований і сили вже остаточно покинули усіх, то було зрозуміло що треба буде лише відбиватися та бажати не пропустити багато. Це нагадувало матч Україна – Андорра, коли одні сидять на своїй половині поля, а інші без упину б’ють по воротам. М’ячі влітали один за одним і fcvorskla хотіли вже по швидше закінчити цей кошмар. Закінчивши сухим розгромом матч ОФФ відстояли звання чемпіона та відкорковуючи шампанське раділи.
Не дивлячись на такий фінал, турнір вдався. Майже кожна команда відчула смак перемоги. Кожна команда забивала, кожна не залишилася без підтримки вболівальників, всі були задоволені, хтось менше – хтось більше. Гадаю, що рік, що розпочався так жваво сприятиме більшій кількості виїзних, кращій підтримці та не буде краю перемогам улюбленої команди. Усім дяка!