04.01.2009 Фан-турнір.

Дата : 22.09.2011
Пройшов турнір, на який особисто я очікував з нетерпінням… І знаєте, мені сподобалось: напруга, більш-менш рівний склад учасників, енергія, емоції, навіть невеличкі мордобої - все це була ГРА, справжня. Сподіваюсь на повтор у наступному році, да Остап?
Чужі ігри описувати не буду, зупинюся лише на наших. Починали груповий етап з командою ОФФ. Здалося, що нас зметуть - дуже швидко рахунок став 2-0 на користь противників. Але вдалий вихід на заміну юЗВЕРЯ Худого несподівано приніс результат - якось дуже просто ми зрівняли рахунок. Нажаль отриману психологічну первагу ми майже одразу й втратили - я невдало зрізав м’яч у власні ворота. Вирівняти рахунок знову не вдалося: всі плюнули на захист і як наслідок - кінцевий результат 2-6.
Другий матч грали проти команди Вайт гайс, як виявилося потім - аутсайдера нашої групи. На початку матчу точилася рівна боротьба, емоції деяких гравців білих хлопців зашкалювало, внаслідок чого Рудік отримав удар з ноги в груди - довелося міняти. Також під другий матч підтягнувся наш 7й гравець - Молотобоєць. Саме його поява розгрузила нашу команду фізично. Дві заміни явно краще ніж одна. В цілому доволі легко ми перемогли 5-1.
Третій матч групи ставав вирішальним за вихід у півфінал. У команди Грін-Вайт в активі також була пермога над Вайт гайс, а у пасиві - програш ОФФ. До того ж нашу команду влаштовувала нічия, внаслідок кращої різниці забитих-пропущених. Оце вже була перша справжня рубка турніру, адже жоден з інших матчів 3 туру не дав протистояння прямих конкурентів на вихід з групи. Помаранчеві грін-вайти неслися вперед, нащо ми їм відповідали контрами. Ось такі напружені качєлі були весь матч, але нам пощастило більше 2-1 і ми у півфіналі.
Сітка турніру звела нас у півфіналі з командою Фрола - FCUK, переможцем групи А. Слід відмітити, що першість у своїй групі вони вибороли завдяки кращій різниці забитих-пропущених. Підправивши цю різницю у матчі з командою Глобуса: 10-1 (до речі оцей 1 став єдиним голом команди Глобуса ). Матч знову вийшов напруженим. Це демонструє навіть динаміка рахунку: 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3. Втретє встановити рівновагу не вдалося. Не вистачило фізики і зіграності, не змогли зібратися на кінцівку гри. Як виявилося такий результат матчу приніс нам 3 місце. У іншому півфіналі ОФФ в другій половині другого тайму дотисли Волонтерів: рахунок тримався 1-1, але на 3 голи у кінцівці Волонтери не відповіли нічим. В цьому ж матчі стався вже вищезгадуваний невеличкий мордобій - добре, що ніхто серйозно не постраждав.
Фінал між FCUK та ОФФ пройшов теж дуже напружено. Фроловці довго вели 2-1, але наприкінці матчу футболісти ОФФ таки зрівняли рахунок. Власника кубку мали виявити післяматчеві пенальті. Після перших 5 ударів рахунок був 3-3, далі вже били “до промаху”.На третьому ударі гравець FCUK схибив - Лукас потягнув, а гравець ОФФ - не схибив. Таким чином кубок фан-турніру принаймні на рік став ОФФовським.
До зустрічей!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі