19.10.2008. Полтава. Ворскла - Металург З

20.09.2011 19.10.2008. Полтава. Ворскла - Металург З

Бомжі. Вони мабуть якісь особливі… Адже вдруге поспіль саме матч з ними зібрав на домашньому секторі найбільшу кількість полтавчан – приблизно 200 чоловік. Щоправда, зі збільшенням загального числа росте й кількість «браку». Також черговий раз виліз «бік» із входом на сектор: пускати почали зі стартовим свистком.
22.09.2008 Полтава. Ворскла - Дніпро

20.09.2011 22.09.2008 Полтава. Ворскла - Дніпро

Здавалося б дуже принциповий матч. Але нічого екстраординарного жодна з сторін не продемонструвала.
На домашній сектор знову почали пускати лише на 10 хвилині матчу. Цього дня прийшло десь близько 100-120 фанів. Навіть при такій невеликій кількості іноді була незлагодженість у зарядах. Тому за голос можна сміливо ставити «трійку».
23.08.2008. Полтава. Ворскла - Шахтар

20.09.2011 23.08.2008. Полтава. Ворскла - Шахтар

Нажаль побачити чудовий гол Крави фанатському сектору Ворскли не вдалося. Пропускати на 22й почали лише на десятій хвилині 1го тайму. Знову далися взнаки непорозуміння між фанами і службою безпеки клубу. Всього на секторі зібралося приблизно 150 чоловік .
Перший тайм на секторі пройшов якось стандартно – звичний набір банерів, звичні заряди.
09.08.2008. Полтава. Ворскла - Динамо 2:2

20.09.2011 09.08.2008. Полтава. Ворскла - Динамо 2:2

Цей матч пройшов під знаком протесту більшості відвідувачів 22 сектору. Бойкотування цього матчу стало наслідком неправомірних, з точки зору вболівальників, дій начальника безпеки стадіону А. Хоменко. Але фанатський сектор не був повністю пустим. Ряд вболівальників не підтримав загального настрою на бойкот цього матчу.
25.07.2008. Полтава. Ворскла - Зоря

20.09.2011 25.07.2008. Полтава. Ворскла - Зоря

Цю гру слід забути якомога швидше і в плані підтримки, і в плані результату. Суппорт не вдався. І це ще м’яко сказано. Якщо в першому таймі ще була хоч якась гучність зарядів, то у другому зникла і вона внаслідок незлагодженості + знову на сектор прийшло багато «сачків». Візуальну підтримку обновив лише один прапор, а так всі ті ж банери.
17.05.2008 Полтава. Ворскла - Нафтовик

17.05.2008 17.05.2008 Полтава. Ворскла - Нафтовик

На останній матч сезону проти Охтирки на 22 сектор прийшло близько 180 суппортерів. Альянс і ультрас-група нажаль обмежилися лише лицевими банерами (ну і не обійшлося без традиційного англійського прапора :-) )