За день до гри основних складів частини виїздюків відвідала матч дублерів.
Гостьовий сектор зібрав 53 людини, полтавчан було приблизно 45. Слід відмітити 2 нових банери «CoGE on tour» та « FCVP on tour», нажаль другий був не дуже якісний. Також були банери альянсу, одеський дюкс бенд і вже згадуваний вайт-грін лайф.
04.04. 2009. Полтава. Ворскла - Іллічівець

20.09.2011 04.04. 2009. Полтава. Ворскла - Іллічівець

Сонячний день налаштовував на мажорний лад. Також позитивним був той факт, що на 22й були надруковані квитки. Але вчасно потрапити на матч все одно не вдалося. Люди, вже знаючи про довгий шмон на вході, все одно вперто приходять за 10 хвилин до початку матчу. Звісно створюється натовп і черга. Міліція так само вперто пропускає на сектор лише через один вхід.
13.03.2009. Полтава. Ворскла - Львів

20.09.2011 13.03.2009. Полтава. Ворскла - Львів

Після розгромної поразки у Києві матч з одним із аутсайдерів першості очікувався лише в одному контексті – перемога. І бажано не мінімальна. Нажаль команда не змогла обіграти західних гостей. Черговий раз далася взнаки відсутність форварда, який би просто виконував свої прямі обов’язки – забивав голи. Єдина дійсно вдала дія Сачко – це скидка на Ярмаша, після якої той невдало вдарив зльоту.
28.02.2009. Полтава. Ворскла - Таврія 1:0

20.09.2011 28.02.2009. Полтава. Ворскла - Таврія 1:0

Перший матч у новому році. Як же довго ми всі його чекали. Три довгих місяці… І ось нарешті: останній день зими, чудова сонячна погода і матч. Буквально все кликало вболівальників на стадіон. Ще зранку вхід на гостьовий був прикрашений «вітальними» стікерами. Також порадував напис на стіні стадіо «Сьогодні тишу буде порушено». Якби ж ще й написано було українською, а не англійською. Але то вже деталі, головне, що місто чекало на цю гру.
02.11.2008. Полтава. Ворскла - Металург Д

20.09.2011 02.11.2008. Полтава. Ворскла - Металург Д

2 тижні між домашніми матчами тяглися якось дуже дооооооооовгоооооооооооо. І от нарешті - матчдей. Проходжу на стад по квитку на матч із Зорею, тьотя на вході: “Шо це?”. “Квиток” - отримує у відповідь, відриває контрольний талон і я на стадіо. До сектору стягнулася велика кількість людей, було багато нових облич, всюди чулося: “ну наконец-то, уже позаряжать хоцца”, “ну же, пускайте, пофанатеть хочу”.
19.10.2008. Полтава. Ворскла - Металург З

20.09.2011 19.10.2008. Полтава. Ворскла - Металург З

Бомжі. Вони мабуть якісь особливі… Адже вдруге поспіль саме матч з ними зібрав на домашньому секторі найбільшу кількість полтавчан – приблизно 200 чоловік. Щоправда, зі збільшенням загального числа росте й кількість «браку». Також черговий раз виліз «бік» із входом на сектор: пускати почали зі стартовим свистком.
22.09.2008 Полтава. Ворскла - Дніпро

20.09.2011 22.09.2008 Полтава. Ворскла - Дніпро

Здавалося б дуже принциповий матч. Але нічого екстраординарного жодна з сторін не продемонструвала.
На домашній сектор знову почали пускати лише на 10 хвилині матчу. Цього дня прийшло десь близько 100-120 фанів. Навіть при такій невеликій кількості іноді була незлагодженість у зарядах. Тому за голос можна сміливо ставити «трійку».
23.08.2008. Полтава. Ворскла - Шахтар

20.09.2011 23.08.2008. Полтава. Ворскла - Шахтар

Нажаль побачити чудовий гол Крави фанатському сектору Ворскли не вдалося. Пропускати на 22й почали лише на десятій хвилині 1го тайму. Знову далися взнаки непорозуміння між фанами і службою безпеки клубу. Всього на секторі зібралося приблизно 150 чоловік .
Перший тайм на секторі пройшов якось стандартно – звичний набір банерів, звичні заряди.
09.08.2008. Полтава. Ворскла - Динамо 2:2

20.09.2011 09.08.2008. Полтава. Ворскла - Динамо 2:2

Цей матч пройшов під знаком протесту більшості відвідувачів 22 сектору. Бойкотування цього матчу стало наслідком неправомірних, з точки зору вболівальників, дій начальника безпеки стадіону А. Хоменко. Але фанатський сектор не був повністю пустим. Ряд вболівальників не підтримав загального настрою на бойкот цього матчу.
25.07.2008. Полтава. Ворскла - Зоря

20.09.2011 25.07.2008. Полтава. Ворскла - Зоря

Цю гру слід забути якомога швидше і в плані підтримки, і в плані результату. Суппорт не вдався. І це ще м’яко сказано. Якщо в першому таймі ще була хоч якась гучність зарядів, то у другому зникла і вона внаслідок незлагодженості + знову на сектор прийшло багато «сачків». Візуальну підтримку обновив лише один прапор, а так всі ті ж банери.