БІПА - Будівельник 51-71

Дата : 25.02.2017
Автор : Остап
БІПА - Будівельник 51-71 Баскетбольний матч у найголовнішій арені країни пройшов доволі весело. Цьому сприяло ряд факторів. П`ятниця, безкоштовні запрошення які роздавали чи то всім охочим, что то дітям, яких в цей день було повно. Незважаючи на запрошення, квитки в касах Палацу Спорту продавали по цінам від 40 гривень. При виході з метро хлопець що барижив запрошеннями запропонував мені за десятку його придбати, я одразу погодився, бо планував крокувати до кас по квиток.
 Пощастило в одному, зато пролетів в іншому. Перед грою я хотів перекусити і вже уявляв, як я смакую соковитою свіжою шаурмою, що швидко і надовго втамує мій вечірній голод. Підійшов до єдиного кіоску в районі Палацу з величезним написом ШАУРМА, та хотів було замовити одну. На що мені повідомили, що шаурми немає. П`ятниця, година пік, в магазині Шаурми немає шаурми!? Дідько їх бери. Торгівці...
 З часом думки про шаурму вивітрились. Зайшовши в палац, зустрів ще пару хопперів, що пробивали баскетбольний матч, який щойно закінчився та чекали на наступний. Міжматчеву перерву провели за розмовами про життя-буття в коридорі, бо в середині арени було гамірно. Поки стояли та теревеніли побачили легенду коментаторського цеху - Сергія Савелія. Він йшов з сином, тому свій давній план зробити з ним селфі я відклав до кращого моменту. За 10 хвилин до початку гри зайняли вільні місця, та почали озиратись довкола. Зал заповнений на три чверті, присутні групи активних вболівальників обох команд - цікаво! Біля поля облаштована площадка для дітлахів, які казились і шаленіли на відведеній їм площі. Ведучий голосно горлав про те що зараз розпочнеться матч та розповідав байки, що не мали прямого відношення до гри.
 З початком матчу обидві групи фанатів почали підтримувати свої команди. І якщо запал одеситів вжчух вже наприкінці першої чверті, то фанати Будівельника провели гру рівно, їх енегрії вистачило на весь матч. Разом з киянами місцеву команду підтримували гості з Дніпра, чимало яких приїхали на матч своєї команди, який відбувся на 2 години раніше. В першій половині гри Будівельник потроху відривався від БІПА, тим самим покращував настрій публіці, що прийшла подивитись на перемогу своєї команди. В перерві сектор одеситів оживився коли над майданчиком почала лунати пісня про морську перлину. Танці одеситів можна подивитись тут. В другій половині гри господарі втримали свою перевагу на полі, і гра практично не мала інтриги. Глядачів веселили лише балачки ведучого в тайм-аутах, але і дівчата чірлідери, які демонстрували не тільки свої акробатичні та хореографічні етюди, а й фігури в облягаючих одежах.
 Після гри ще були посиденьки в пивниці з плавним перетіканням вечора п`ятниці в ніч суботи, але то вже інша історія.