11.04.2015/ Галичанка (Україна) - Погонь (Польща) 21:25. Кубок виклику-2014/15 з гандболу (жінки), 1/2 фіналу.

Дата : 16.04.2015
Автор : Ostap

Ми продовжуємо розповідати про наші спортивні подорожі. Цього разу пропонуємо нашим читачам поринути у світ жіночого гандболу. На другий  півфінальний матч кубку Виклику ми потрапили до львівської спортивної арени Галичина де грає гандбольний клуб Галичанка. Суперником дівчат виступила польська команда Погонь. У першому матчі в Щецині українки поступились з різницею в один м'яч, отже шанси вийти до фіналу престижного гандбольного турніру були доволі високі.
   Арена яка вміщує 1600 глядачів цього дня була заповнена на половину незважаючи на вільний вхід, щоправда заворотні трибуни були складені і на них неможливо було сидіти. Відмічаємо також п’ятьох гостей з Польщі, що розташувались над лицьовиком. До них приєдналась десятка пошановувачів Погоні зі Львову. Але, якщо поляки періодично залучались до активної підтримки, та шизіли вп’ятьох, то львівські погоністи проявляли свою прихильність мовчки.
   На домашньому секторі зібралось близько сорока молодих поціновувачів молодих жіночих спортивних талантів та форм. Переважна більшість їх була вдягнена в сині футболки. На секторі був присутній гучний як для залу барабан та міні гучномовець. На перилах майоріли пару банерів та тряпка «ПТН ПНХ» яка періодично зникала, а потім знову з'являлась.
   Перед початком гри відбулась процедура привітання учасницями змагань один одного, після чого кожна з команд утворила коло. Львів’янки дали заряд «Слава Україні – Героям Слава» і зайняли свої стартові позиції. Хто в полі, а хто на лаві запасних. Старт матчу вийшов за гостями. Полячки доволі хутко почали закидати м'ячі в ворота львів’янок, а ті не могли дати раду більш потужним суперницям. Коли здавалось, що рахунок от-от вирівняється ініціатива в грі знову переходила до пшечок і вони відривались в рахунку. За декілька десятків секунд до закінчення першої половини гри галичанкам вдалось зрівняти рахунок, але втримати його до перерви дівчата не змогли. На останніх секундах першої частини гри полячки забили круглого і пішли відпочивати маючи мінімальну перевагу в рахунку. В перерві стікера ультрас з'явились на колонах спортзалу. Постарались місцеві активні вболівальники.
   Після перерви ініціатива в грі остаточно перейшла на бік гандболісток Погоня. Вони постійно тримали комфортну для себе перевагу в 3-4 м’ячі, та не давали наближатись галичанкам в рахунку. Подекуди грали доволі жорстко, а то й грубо. Раз по раз центрова української команди виконували штрафні кидки, що влучали в ціль. В другій половині гри тренери команд почали вокористовувати своє право на тайм аути, тому гра переривалась частіше ніж у першій частині матчу. На останню п’ятнадцятихвилинку тренер українок змінив основних своїх гандболісток але вони, як і їх партнерки по команді не змогли схилити шальки терезів на користь своєї команди.
   Матч закінчився перемогою полячок з превагою в чотири м’ячі. Поки наші дівчата дякували своїм вболівальникам за підтримку фан сектор палив з десяток свічок від торту. Полячки ж в цей час раділи перемозі, роздавали інтерв’ю та прагнули веселощів, які, можливо, і знайшли у вечірніх кабаках Львову.