Збір коштів на потреби української армії

Дата : 29.07.2014
Автор : WGLife
Збір коштів на потреби української армії
Наразі наша країна переживає дуже важкі часи. Справжня незалежність виборюється тільки тепер. Звісно, не всі вміють чи можуть тримати автомат, але кожен із нас має зробити свій, хоч і мінімальний внесок у загальну перемогу.
WGLife виступає з ініціативою збору коштів на потреби української армії кожного домашнього матчу. В умовах, коли стоїть питання «бути чи не бути?», а наші хлопці на передовій часто не мають навіть найнеобхіднішого, не місце перфомансам. Як це банально не прозвучить, але один неспалений фаєр чи незірвана петарда можуть врятувати життя комусь із українських бійців. Уже на найближчому домашньому матчі з «Шахтарем» буде організовано збір грошей для передової. Усі зібрані кошти протягом тижня перерахуються у один з благодійних фондів, де акумулюються ресурси інших українців для цієї ж мети. Скани чеків будуть викладені в мережу для загального ознайомлення.
Не забувай, що все починається з малого і кожен із нас у тій чи іншій мірі несе відповідальність за те, що буде з нашою Батьківщиною завтра! Слава Україні!


Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі