Прийди на матч "Ворскла"-"Говерла" з державним прапором!

Дата : 25.03.2014
Автор : WGLife
Прийди на матч "Ворскла"-"Говерла" з державним прапором!
З давніх-давен заведено, що кожна держава має ряд символів, які поважають та шанують. Не є виключенням і нинішнє покоління українців, котре високо цінує символи національної незалежності та пишається ними.
Сьогодні команді WGLife хотілося б звернутися до всіх вболівальників полтавської Ворскли з проханням приносити на стадіон, окрім вже звичних біло-зелених кольорів улюбленого клубу, синьо-жовті кольори. Причому для візуального окрасу трибун можна використовувати не тільки рози, прапори, стрічки, власний одяг та іншу атрибутику, а навіть поліетиленові пакети з написом «BOSS» та інші речі. Аби тільки вони були в правильних кольорах.
Мета цих дій очевидна: зробити патріотичну неповторну атмосферу під час проведення футбольного матчу, а також надихнути наших хлопців на більш вагомі звершення. Адже переважна більшість гравців і тренерського штабу Ворскли є українцями.
Отож-бо, готуємось до наступного календарного матчу більш ретельно. Весь паркан, що огороджує трибуну має бути завішаний прапорами!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі