З наступаючим Новим Роком!

Дата : 31.12.2013
Автор : WGLife
З наступаючим Новим Роком!   
   Друзі! 
   Наближається до кінця черговий календарний рік. Для кожного з нас він був по-своєму вдалим. Але життя триває і скоро вступить в свої законні права рік новий. Що він нам принесе залежить від кожного з нас. Команда сайту WGLife традиційно хоче всім вам дещо сказати напередодні свята.
   У першу чергу хочеться побажати в Новому році всім міцного здоров'я. Щоб фізичних, моральних та духовних сил вистачило на підтримку улюбленої команди, громадську та суспільну діяльність, сім'ю. Також хочеться, щоб кожен з нас ще раз задумався над грудневими подіями Майдану та спроеціював картину Влада-Народ на взаємовідносини Керівництво Клубу - Вболівальники. Покрутивши цю думку декілька хвилин у власній голові, легко прийти до висновку, що ситуація в нашій фанатській кухні ідентична. Керівництво Клубу не поспішає озвучувати суть свого існування, але ж і ми, активні вболівальники, не вимагаємо нічого від клубних босів. І що приховувати, не вимагаємо майже нічого з себе самих. Тому бажаємо всім у наступному році критично оцінити власні погляди на життя в цілому та своє ставлення до певних подій, людей та особистостей. Відповісти самому собі на питання: чому все є так, як є? Змусити себе робити те, що маєте робити, і будь що буде. 
   Успіх і процвітання наших справ саме в наших руках. Новий рік - саме той час, коли все можна розпочати з чистого листа з новою наснагою. Отож-бо до дій, з Новим роком!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі