Перша домашня гра Ворскли на рідній арені вже сьогодні!

Дата : 27.07.2013
Автор : WGLife
Перша домашня гра Ворскли на рідній арені вже сьогодні! 
 Жаданний день для всіх поціновуваців великої гри настав. Сьогодні Ворскла проведе свою першу гру в чемпіонаті України сезону 2013-2014 рр. Футбольні босси полтавської команди підготувались до футбольного сезону більш ретельно, ніж в минулі роки. Повністтю оновились пластикові сидіння на центральній трибуні, котра наразі, враховуючи низьку відвідуваність матчів, здатна вмістити всіх бажаючих вболівальників. Запасним футболістам команд та тренерам віднині прийдеться коротати хвилини матчу на м'яких кріслах з комфортом. Нажаль вічний запасний Олексй Чичиков не застав цей чудовий момент, певен він мав би іменне крісло. Не сумуємо за ним, переводемо погляд на газон. А газон також новенький. Смарагдові вузькі полоски двох кольорів приємно виглядають. Не даремно першу гру з Карпатами перенесли у Львів. Маю надію, що головну камеру, що знімає та транслює матч на всю країну, перенесуть на протилежну до головної трибуни під факел і всі поціновувачі перегляду футболу по ТВ матимуть змогу в трансляцїї бачити фрагменти  новеньої трибуни. Прохання до керівництва: якщо цього ще не зроблено - будь ласка зробіть. 
 Після вчорашного ранкового відкритого тренування, на яке до речі завітало чимало людей, в тому числі і ультрас Ворскла, постало питання - а скільки віднині буде вартувати квиток на гру улюбленої команди? Як покращщеня вдарить по кишені пересічному вболівальнику? Нажаль, жодної інформації про квиткову політику відшукати не вдалось (можливо вона прихована, або ж просто я не зумів знайти). Офіційний сайт також мовчить. Про прогаму лояльності, у вигляді карток трьох типів, яка минулоріч була запропонована вболівальникам, і внікуди зникла взимку так і не виконавши свою обіцяну функцію, також ні слова. Отож гайда в каси стадіону розгадувати загадку про ціну на квитки.
 Наразі ж на стадіоні підходять до кінця останні приготування. Тіточки дбайливо ганчірками витирають пластик, на який вже ввечері вмостяться вболівальники Ворскли. Міліціянти та стюарти готуються з незадоволеними писками до "радушного" вечору в веселій компанії фанатів Ворскли. А ми, фанати, маємо чергову святкову футбольну суботу!

 
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі