Відпочинок у Львові

Дата : 13.06.2013
Автор : Джон Юз
Відпочинок у Львові
Оскільки перший виїзд фанатам ворсклян доведеться зробити до Львова, то на сторінках нашого сайту хотілося б трохи розповісти про це місто.
Незважаючи на те, що зараз Львів володіє всім, що необхідно для повноцінного життя сучасного мегаполіса, його як і раніше огортає атмосфера середньовіччя. Для того, щоб її відчути, варто тільки відправитися бродити по старовинних вузьких вулицях, життя яких неквапливе і велично спокійне.
Тут ви не почуєте шуму проїжджаючих повз автомобілів і людської юрби. Ви можете гуляти по вуличках цілий день, насолоджуючись спокоєм і кожну хвилину відкриваючи для себе щось нове.
Сучасний Львів, який раніше був центром Галицького князівства, сьогодні вважається культурною і економічною столицею Західної України. Тут досі збереглися будівлі періоду 14-15 століть, храми в готичному стилі та ін
Заснований Львів був в 13 столітті князем Данилом Галицьким, і свою назву отримав на честь його сина - Лева. Перша згадка в літописних джерелах про місто відноситься до 1256 року.
За весь час свого існування місто пережило більше 30 війн, пожеж і осаджень ворожими військами, але проте щоразу місто піднімався з попелу і заново відроджувався, стаючи ще більш красивим.
Архітектура міста вражає своєю різноманітністю: тут можна побачити споруди в стилі готики, бароко, в романському стилі, в стилі ренесанс, рококо, ампір, сучасної еклектики та ін
У прагненні зробити Львів унікальним у плані архітектурної забудови меценати міста запрошували талановитих архітекторів і будівельників з усіх європейських країн.
З 1998 року Львів знаходиться під охороною ЮНЕСКО, як один зі світових пам'яток архітектури.
Львів користується високою популярністю у туристів і мандрівників, які приїжджають в Карпати, які галасливим і метушливим містах воліють затишні вузькі вулички, що дарують незабутні хвилини тиші і спокою.
Кожен, хто приїжджає на відпочинок у Львові, знаходить тут те, що робить його поїздку незабутньою і багатою на емоції.
А знайти тут можна багато чого, оскільки Львів в усі часи вважався центром освіти, культури і мистецтва, і жили тут самі знамениті художники, письменники, філософи сучасності.
Знайомство з Львовом краще починати з центральної площі, після чого варто відвідати ратушу. Ратуша вважається одним із символів міста. Перша згадка про неї в письмових джерелах відноситься до 1381. На вході в ратушу розташовуються два леви, які в лапах тримають щити з гербами міста. Герб Львова створений на основі друку, яка використовувалася галицькими князями.
Велику частину центральної площі міста з 1835 року займає Ринок. Крім того, на цій площі знаходяться всі музеї, які є у Львові: музей фаянсу і порцеляни періоду 15-16 століть, збройовий музей, музей-аптека, музей меблів та ін
Також у Львові ви можете відвідати картинні галереї або побувати на виступах театральних та музичних труп.
Під час сезону Львівський театр опери та балету пропонує досить велику і цікаву програму, побувати на якій ви зможете, якщо в цей час будете відпочивати в цьому дивовижному місті.
Крім того, в Львові перебувають 12 вищих навчальних закладів, а також один з найстаріших в Європі університетів.
Всього в ста кілометрах від міста розташовується Олеський Замок, який вражає туристів своєю архітектурою і оздобленням.

Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі