14.05.2017. Ворскла - Зірка 1:1

Дата : 16.05.2017
Автор : WGLife
Коли здається, що ти досяг самого дна, то знизу обов’язково хтось погрюкає. Нижню відмітку на кардіоїді життя полтавського фанатизму ще не поставлено, але вона впевнено наближається, чому свідчення - гра проти кропивницької «Зірки».

На секторі зібралося близько 40 людей, котрі за звичної банерної лінії палко та гаряче підтримували команду у першому таймі, періодично перегукуючись із гостями та автофанами. У другому ж таймі пролунав лише один заряд та журба покрила 22-й сектор. Можливо, деякі вболівальники й фанати захотіли смотреть онлайн матч, сидячи вдома. Зараз є багато сайтів, які дозволяють таке робити, але один із найзручніших - duel.ws.

На протилежній частині стадіону гості у свою 30-ку виглядали не набагато краще. Схоже, всі вже добре наїлися одноманітністю та невиразним футболом.

Під стать підтримці була й гра команд. У першому таймі сумне одноманіття розбавив гол-красень ворсклянина Хльобаса. Здавалося, що після цього футболісти нарешті прокинуться від спляки й покажуть, на що вони здатні. Але де там! Усе продовжувалося в тому ж ключі. Напевне, Ворскла так би й здобуда мінімальну перемогу, але в другому таймі помилився наш воротар Шуст. Після нескладного удару по центру він не зміг упіймати м'яча й допустив, щоб "кулястий" перетнув лінію воріт. У підсумку нічия 1:1.

Одне ясно точно, що виїзні ігри зараз проходять з куди більшим позитивом та збирають іноді більшу кількість, ніж домашні матчі. Схоже, настав час повного перезавантаження та переосмислення. Але це вже буде у міжсезоння, а поки збираємося думками та мчимо до Львова!