05.05.2017. Волинь - Ворскла 0:1

Дата : 10.05.2017
Автор : WGLife
05.05.2017. Волинь - Ворскла 0:1
   Цей виїзд до Луцьку став для мене п'ятим поспіль в це місто, тому особливих очікувань від міста та його околиць я не мав. Незручний потяг, що прибуває в головне місто Волині на початку шостої ранку також не додав оптимізму. Частина виїздюків з ранку шоркались містом, частина коротала довгі сутінкові години попиваючи чай в цілодобовому закладі. Далі, традиційна прогулянка Луцьким замком, та вулицями міста. У зв'язку з тим, що матч добрі люди призначили на п'ятницю, я не очікував великого ажіотажу серед ворсклян до гри, але нас прибуло доволі багато. Враховуючи хлопців з інших двіжів, нарахував 20 фанатів.
  До звітного матчу Ворскла вже мала в цьому сезоні три перемоги над волинянами, тому ми знаходились в передочікуванні четвертої. Розвісили банери, почали фанатіти. В першому таймі домашній сектор бойкотував, тому нас було добре чутно. В перерві до нас підскочили лучани. Розповіли, що не підтримують свою команду тому що хочуть провчити гравців зважати на них, та поважати їх. 
   По перерві волиняни таки зайняли своє місце на трибуні і фанатіли за своїх. Щоправда їм це не допомогло. Перемога Ворскли! З дій на полі відмічаю непогану гру трикутника Чижов, Даллку, Чесноков (в ролі опорника), а також дебют в головній команді Сергія Косовського, якому після гри дістались слова підбадьорювання і підтримки від фанатів.
  Отже, до кінця сезону лишилось декілька матчів, тому їх варто провести на трибуні. Там і зустрінемось! 
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі