15.04.2017. Полтава. Ворскла - Карпати 0:0

Дата : 18.04.2017
Автор : WGLife
15.04.2017. Полтава. Ворскла - Карпати 0:0
   Черговий домашній матч ворскляни провели мляво - нульова нічия з не самим сильним суперником. Варто також відмітити зниження відвідуваності. Кількість глядачів на стадіоні ледь перевалила за півтисячі, це при тому, що гра відбувалась в передсвятковий вихідний день, та і погода стояла досить футбольна, як для цієї пори року. Не подобається глядачеві гра у виконанні ворсклян, як результат - на трибунах присутні лише прихильники тренерського хисту Василя Сачка і вірні своїм кольорам глядачі.
   Травма капітана Вови Чеснокова змусила тренера трохи експериментувати зі складом, але кардинальних змін зі знаком плюс у грі команди при цьому не відбулось. Можна лише відмітити Ігора Пердуту, який на фланзі у півзахисті заграв більш яскраво ніж зазвичай. Говорячи словами метра коментаторського цеху, можна сказати, що стовідсоткових нагод вразити ворота досвідченого голкіпера гостей полтавці не мали. В свою чергу леви відмітились влучанням у штангу на початку матчу. Але, як відомо за влучання у каркас воріт додаткові бали не нараховуються.
   Представників ультрас Карпат приїхало біля сорока. Ворсклу традиційно підтримувала грядка на 22-му секторі і група автофанів, на яких і припало основне голосове навантаження підтримки.
   За тиждень Ворскла поїде до Дніпра де проведе черговий матч. Долучайтесь до активної підтримки біло-зелених, наші перемоги ще попереду. 
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі