18.03.2017. Полтава. Ворскла-Зірка 0:0

Дата : 19.03.2017
Автор : WGLife
18.03.2017. Полтава. Ворскла-Зірка 0:0
Останній матч першого етапу чемпіонату вже нічого не вирішував для полтавців, тому єдине, що залишалось – насолоджуватись (?!) тим, що маємо. До Полтави мали завітати нові друзі «ворсклян» - хлопці з Кропивницького, саме тому було вирішено провести перед грою марш. 

Вже традиційний збір на Білій Альтанці зібрав трохи більше ніж 100 чоловік, що виявилось незвично мало для Полтави, та, не дивлячись на це, і гості, і господарі були в піднесеному настрої і своїм позитивом заряджали усіх довкола, та водночас не давали розслаблятися тим, хто ловив гав вибухом петард. 

Перед грою активна частина сектору викликала на розмову Василя Сачка та, потиснувши йому руку, запевнила, що буде з командою до останнього, що підтвердила промовистим банером на початку матчу. Сектор же зібрав трохи більшу кількість людей, ніж минулого разу, що додало настрою та гучності. Приємними були перегуки з трибуною гостей, котра підготувала до гри текстівку з привітаннями для колективу МГ, що днями святкував своє п’ятиріччя. 

У першому таймі, в спробі додати трохи барв, з сектору полетіли касові стрічки, котрі швиденько прибрали стюарди. Гостьовий сектор додав інших барв, запаливши непогану кількість димів та фаєрів, зробивши над трибунами невеличку чорно-білу завісу.  На полі ж нічого особливо цікавого не відбувалось і під прохолодні нотки дощу команди залишили недоторканими на табло нулі. 

Після гри команда з посмішками на обличчі подякувала вболівальникам, сфотографувавшись з ними, а ось центральні сектори з незадоволеним виглядом покидали трибуни. Полтава засумувала за перемогами, котрих не бачила з вересня минулого року. Що ж, попереду в нас ще десять ігор, десять битв. 

До зустрічі на стадіонах країни! Разом до перемоги! Слава Україні!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі