03.12.2016 Полтава. Ворскла - Динамо 2:2

Дата : 03.12.2016
Автор : WGLife

Чи варто нагадувати черговий раз, що столичний клуб є для будь-кого бажаним суперником, особливо коли у вашого улюбленого клубу є можливість відібрати бали у суперника. Зимова завірюха не стала на перепоні 1000 глядачам, що під сніжок завітала на центральний стадіон Полтави.
 Гольова феєрія, котру видали клуби у першому таймі підігріли аудиторію, і вже на другий тайм публіка, що переглядала футбол по ящику, почала стягуватися на стадіон. «Ворскла» виглядала неймовірно впевнено, а столичні футболісти були не готові до такого кроку провінційного клубу. Як наслідок несподівана, але очікувана нічия 2-2!
 На трибунах же гості переважали у кількості, але після того, як господарі зрівняли рахунок, виглядали досить мляво та запам’яталися хіба піротехнікою після голів та під кінець гри. Сектор господарів у свої 50 чоловік вижав максимум, граючи у сніжки та підбадьорюючи «біло-зелених». Варто відмітити перегуки з центром та гостьовим сектором, а також щирі післяматчеві аплодисменти гравцям після гри!