26.11.2016. Сталь - Ворскла 0:1

Дата : 27.11.2016
Автор : WGLife
26.11.2016. Сталь - Ворскла 0:1

 Дніпро в останні роки став для «ворсклян» другим домом, бо подорожі в це місто стали вже звичною справою для «біло-зелених». Цього разу на поїздку по засніженій Україні вибралось близько 35 чоловік до яких на стадіоні приєдналось кілька «кротів». 
Традиційні проблеми з розміщенням на стадіоні – головна фішка «Метеору», на якому зазвичай збирається кілька сотень людей, але стояти потрібно саме на тих місцях, де футбол видно найгірше. Добре хоч вхід безкоштовний. Гра не вражала та й підтримка залишала бажати кращого, її підігрівали тільки перегуки з протилежною трибуною, де кілька десятків «сталеварів» з усіх сил підтримували своїх. 
Фортуна нам посміхнулася на 89-й хвилині, коли Павло Ребенок несподівано взяв ініціативу на себе та зробивши слаломний прорив відкрив рахунок! Сектор пожвавішав та вже до завершення гри святкував довгоочікувану перемогу! Нарешті! 
 Після гри футболісти у повному складі підішли до сектору, потисли руки кожному та подякували за підтримку, Паша пообіцяв так тримати й далі. Після цього одного з вболівальників почали крутити стюарди, начебто за спробу зробити прорив на поле, його вирвали з рук, підбіг чолов’яга у цивільному та почав «бикувати», пропонуючи вийти один на один з «хуліганом», після чого його тактовно було від адресовано на хуй. В історію вписались поліцейські, по обличчю типові «беркути» що почали хватати хлопця за рукав та грозилися відвезти у відділок, за те, що він начебто погрожував співробітнику поліції. Все це вдалося протягом хвилини вгамувати та розійтися. 
Всю цю колізію розвіяла білявка під шафе, котра переплутала автобуси з гостями та господарями і намагалася вписатися в бас полтавців, зрозумівши, що промахнулася, жінка сказала про договірний матч, відмовилася продовжити зустріч у кафе та поспішно пішла. 

До зустрічі на кубковій грі проти Дніпра! Разом до перемоги!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі