11.11.2016. Україна мол. - Білорусь мол. 1:0

Дата : 13.11.2016
Автор : WGLife
11.11.2016. Україна мол. - Білорусь мол. 1:0

 Матч збірної України у Полтаві давно був нездійсненною мрією місцевих шанувальників футболу і ось ця мить настала! Містом майже не поширювалась інформація про гру молодіжних збірних України та Білорусі, на що напередодні матчу жалівся тренер синьо-жовтих Олександр Головко. В інтернерті ж місеві групи що сили піарили зустрічі та запрошували усіх показати як вболівають у Полтаві. 
 Як це роблять вже побачили за кілька годин до гри, коли поширилась інформація про 60 (!!!) проданих квитків, після чого, за інсайдерською інформацією, квитки почали роздавати у вишах, але студенти вже масово їхали додому, як наслідок близько трьох сотень вболівальників на трибунах. Фанатський сектор зібрав близько 50 чоловік, більшість з яких автофани та ті, хто зазвичай пробивають виїздні ігри. Невеликий репертуар зрідка оживляли тільки но вигадані заряди та жваві вигуки когось з вболівальників. Кілька разів пролунав заряд на підтримку братів білорусів «Живе Беларусь», але вже у другому таймі сектор засумував і все рідше гнав команду вперед. В останні п’ять хвилин люди грілись щодуху, повеселив вболіальників і кіпер гостей, що вийшов на заміну, котрий діяв трохи незграбно але трибуни навпаки підбадьорили хлопця. 
 Вцілому організацію можна назвати провальною, адже наші хлопці, що захищають честь країни, варті більшої підтримки! Сподіваємося, що наступного разу все буде значно краще. Одне було добре в цей вечір, що Україна перемогла, а юні футболісти щиро та у повному складі віддякували усім 300 Українцям, що були з ними!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі