5.11.2016. Карпати - Ворскла 1:0

Дата : 07.11.2016
Автор : WGLife
5.11.2016. Карпати - Ворскла 1:0

 У прохолодному Львові зустрічались дві не надто успішні команди чемпіонату. Карпати до звітньої гри мали лише один пункт у своєму активі, Ворскляни чередували набрані очки з ганебними поразками та беззмістовними іграми із млявим пересуванням по полю. Букмекери більше вірили у полтавців, але не так сталось, як гадалось.
 Трохи більше двох десятків ультрас Ворскли добрались в цей день на околиці Львову, щоб відвідати гру на майже порожньому стадіоні Арена Львів. Заради сміху скажу, що стадіон був частково дискваліфікований, місцевих вболівальників пускали лише на 5 секторів. Хоча логіку федерації зрозуміти важко - навіщо така заборона. якщо і п`ять секторів виявилось забагато для жменьки щирих прихильників зелених левів. Ми розташувались на другому ярусі і були схожі на соколиків, що з висоти свого польоту спостерігають за бешкетуванням мишей у полі.
 Як і годиться, Ворска пропустила першою. Далі ми возили круглого. Тренер навіть зробив ряд замін, але ні до чого вони не призвели. Зелено-білі здобули звитягу над біло-зеленими. Про футбол писати особливо нічого. Проте варто відмітити, що ворскляни добирались на гру потягом, чого з ними не праплялось вже дуже давно. Отже, ближче до людей стають хлопці, а може просто потягло на екзотику.
 Після гри до гостьового сектору підійшли всі крім одного футболіста. Дмитро Хльобас - ми тебе запам`ятали.
 Далі маємо пару ігор збірної, а значить нас знову кличить дорога!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі