21.08.2016. Ворскла - Сталь 0:0

Дата : 24.08.2016
Автор : WGLife
21.08.2016. Ворскла - Сталь 0:0

 Недільний вечір зібрав на трибунах вкрай мало людей, цьому вина не стільки організаторські здібності клубу, скільки невиразна та млява гра «Ворскли» впродовж останніх надцяти ігор. 
 Сектор ледь налічував 100 чоловік, більшість з яких ще зовсім юні, тому й голосова підтримка була слабкою. Загальний настрій був пригнічений, що передавалось як від футболістів до глядачів так і навпаки. Втім, полтавці весь матч гнали улюбленців вперед, поки не увірвався терпець і хвилин за п’ять до фінального свистка гравцям згадали і їх посиденьки у барах, і скарги на фінансове становище та ще багато чого іншого. Здається, що прірва між клубом та вболівальниками росте і ця тенденція не тішить. 
Єдине, що варто відмітити, то це конкурс в перерві матчу, де серед кращих жонглерів шкіряної кулі розіграли цікаві подарунки, але то таке… Дай Бог аби це тільки примножувалось та не зупинялось. 
 Гостей з Кам’янського прибуло трохи більше 30 чоловік, перший тайм було добре чути та візуально приємно дивитися, другий тайм вони промовчали до 90 хвилини і лише потім знову почали підтримувати клуб. 
Все якось іграшково та приречено… Втім, з вірою в краще чекаємо від біло-зелених тільки перемог! Разом до перемоги! Слава Україні!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі