04.08.2016. "Ворскла"-"Локомотива" (Загреб) 2:3

Дата : 06.08.2016
Автор : WGLife
04.08.2016. "Ворскла"-"Локомотива" (Загреб) 2:3
Матч, якого чекали в Полтаві рік, завершився ще більш безславно, ніж минулорічний єврокубковий похід. За 3 дні до гри черги біля кас стадіону збирали справжніх динозаврів, які на стадіоні були ще, напевно, за часів перемоги у Кубку України. 

Величезний вулик гудів та очікував, як полтавська «машина» зупинить хорватський «локомотив». До гри вболівальники підготували банер Vorskla GO на манер популярної гри Pokemon go, закликаючи футболістів впіймати удачу за хвіст. 

Втім, не встигла велика стрілка зробити повний оберт, як гості відкрили рахунок. Трибуни погнали команду вперед, але та лише мляво чухалась в середині поля. На полі несподівано з’явився покемон, який оживив публіку та змусив ловців трохи побігати. Після того, як його було спіймано, з фанатського сектору вибігло кілька десятків поціновувачів гри, намагаючись видерти рідкісний екземпляр з лап нахабних АСАВ, що в результаті короткого перемаху таки вдалося. Як наслідок в одного з кузьмічів розбита голова. 

«Ворскла» ж на полі трохи завелася, заробила пенальті, але реалізувати не змогла. Над полем замайорів привид «Жиліни», а десь в Черкасах полегшено зітхнув Ковпак. На перерву команда пішла під гул трибун, що вимагали у другому таймі виправити ситуацію. 
Другий тайм довершив почату ганьбу: «Ворскла» зуміла відіграти м’яч. Уже після того, як пропустила другий, на секторі спалахнув фаєр, котрий було швидко нейтралізовано співробітниками стадіону. Говорити про гру немає більше сил, бо це було більше схоже на масову екзекуцію, ніж на матч євротурніру. 

Після гри лише Володимир Чеснаков залишився спілкуватися з вболівальники, всі інші трохи поаплодували та понуривши голови пішли до роздягальні. 

Чекаємо на диво. Слава Україні!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі