31.07.2016. Олександрія-Ворскла 3:2

Дата : 01.08.2016
Автор : WGLife
31.07.2016. Олександрія-Ворскла 3:2
Виїзд до не далекої Олександрії став першим у цьому сезоні. Швидко назбиравши маршрутку ми розпланували шлях, беручи до уваги шикарний стан дороги, що глибокими ямами стелиться з Полтави до пункту призначення. 

Дорога пройшла жваво, як завжди з гумором, згадками про минулі подорожі і думками про майбутнє. Головною темою була історія з Олєгом Баранніком, який після гри молодіжних складів став зіркою Інтернету. 

Біля стадіону «Ніка» ми десантувалися за 20 хвилин до гри, дали фото з олдскульним банером «Колоса», з яким колись катали перші полтавські ультрас. Гарнюні стюардеси і полісвуменші провели нас через турнікети і ми вже на секторі. Трохи більше 40 вболівальників затягнули в унісон зі стадіоном гімн України та понеслась! Полтавці швидко пропустили два м’ячі, що не поліпшило настрій на секторі, котрий до кінця вечора так і залишився пригніченим. 

Найбільш гучними на стадіоні була група кузьмічів на центральній трибуні, яка майже весь матч гнала своїх улюбленців вперед. Наша ж підтримка була під стать гри «Ворскли» і ледве дотягувала до трієчки. 

Після гри до сектору підійшли футболісти та почули на свою адресу не надто дружні слова, на що Дитятьєв трохи побузив і, напевно, образився. До кінця біля сектору залишились Чес та Паша Ребенок, котрі пообіцяли виграти у четвер, що було сприйнято оплесками і порозумінням! 

Дорога додому пройшла з піснями, фотосетом у легендарному АТБ та сподіванням, що наступного разу з виїзду ми привеземо перемогу! 

Слава Україні! Разом до перемоги! До зустрічі на грі з «Локомотивою»!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі