2.04.2016 Полтава. Ворскла - Cталь 0:0

Дата : 04.04.2016
Автор : WGLife
2.04.2016 Полтава. Ворскла - Cталь 0:0

 Після перемоги в кубковій грі над Шахтарем вболівальники очікували домашньої перемоги від своїх улюбленців і на рідному стадіоні. Сталь не той суперник від назви якого тремтять коліна та паморочиться в голові. Але не так сталось, як гадалось. Тисяча охочих подивитись матч наживо спершу сліпотіла від сонця, потім ховалась від снігу, а під сам кінець мокла під дощем щоб розгледіти якісь змістовні дії гравців на полі. 
 Декілька десятків фанатів Ворскли заповнили звичний 22-й сектор. Гості зайшли на свій сектор вже після початку гри, розвісили пару полотен, що прихопили з собою, згодом почали юзать прапори, які тріпотіли на сильному вітрі, немов покинута в степу елементи жіночого одягу розвішені на грубій мотузці.
 Треба відмітити, що чи не в перше за останні роки на стадіоні Ворскла в таку пору року гравцям прийшлось грати на жахливому газоні. Складалось враження, що на одній з бровок поля вже була посаджена картопля, а під кінець матчу бутцам голкіперів доводилось місити багнюку у воротарських майданчиках.
 Апогеєм гри стали викрики вболівальників з центральної трибуни на адресу нездарності гравців. Після матчу Ковпак не знайшов нічого кращого ніж обмінятись дулями (!!!) з одним із дідів центральної трибуни. Браво! На післяматчевій конференції дісталось вже головному тренеру від одного з мастодонтів полтавського журналістського цеху. Шкода, але представники ФК Ворскли не вміють працювати з запереченнями. Добре, що хоч не перейшли в конрнаступ, а просто покинули приміщення.
 Далі рушаємо в Київ, щоб стати учасниками гри з Олімпіком. Приєднуйтесь.
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі