19.03.2016. Харків. Металіст - Ворскла 0:3

Дата : 20.03.2016
Автор : WGLife
19.03.2016. Харків. Металіст - Ворскла 0:3

 Гра у Харкові, це завжди весело і цікаво, а його близькість дозволяє усім бажаючим у повній мірі відчути дух старої школи, подорожуючи собаками. Цього разу не обійшлося і без чергових приколів, в обличчі Саши «Парікмахера», який пропонував нам елітних повій Харкова по 700 грн, співав про «белого путіна на пруду» і демонстрував геніталії. 
 Після цих пригод прогулянка по місту була більш ніж позитивною і цікавою. За годину до матчу пішов сніг, котрий, напевно, злякав значну кількість глядачів, котрих було кілька тисяч. Наш сектор налічував близько 130 осіб, підтягнулись і місцеві «кроти», що додали своєї атмосфери. 
 В цілому гра проходила жваво і позитивно, на секторі був угар і треш, котрого так не вистачає на домашніх матчах, було все: і «червона рута», і «город которого нет» та інша харі крішна. В другому таймі пройшло кілька перегуків з господарями, в кінці матчу вони запалили багато піротехніки, ми теж попалили… газеток. 
 «Ворскла» нарешті перемогла, команда поздоровила Антоху Шиндера з народженням доньки, а вболівальникам віддячила за підтримку. Після гри під гостьовим була ламбада, все таж харі-крішна і недовга але щаслива дорога додому. 

Катайте виїзди, це весело! Разом до перемоги!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі