30.11.2015. Дніпропетровськ. Дніпро - Ворскла 0:2

Дата : 01.12.2015
Автор : WGLife

Останній виїзд року припав на понеділок, що надзвичайно розстроїло більшість фанатів, але були й ті, хто правдами-неправдами відпросились з роботи, та попхнули на Дніпро. Дві маршрутки, автомобіль та кілька автостоперів о 19-00 зайшли на гостьовий сектор «Дніпро Арени», розвісили не багату банерну лінію та затягнувши з іншими чотирма тисячами гімн погнали команду вперед.
Напрочуд гарна та тепла атмосфера була невимушеною, тому заряди були досить гучними та майже без перерв. Під завісу першого тайму Турсунов забив гол, змусивши сектор збожеволіти та зігрітися у невеличкому слемі. У другому таймі було вирішено стати на торси, на що майже відразу голом відповів Шиндер, і стало зрозуміло, що перемога сьогодні наша. У середині другого тайму ми ініціювали перегук з дніпрянами СУ – ГС, що підтримав увесь стадіон.
 Гості ж мали досить пристойний звук, відзначилися банером на підтримку «Металісту» та не зважаючи на поразку, щиро дякували своїм футболістам за першу частину сезону. Ми також подякували «ворсклянам», котрі майже у повному складі підійшли до сектору і побажали їм перемоги у заключному матчі року.
 Окремий респект нашому земляку, що зараз проходить службу у Дніпропетровську, та знайшов можливість підтримати нашу команду.
Разом до перемоги! До зустрічі на матчі з «Зорею»!