27.09.2015 Одеса. Чорноморець - Ворскла 0:0

Дата : 29.09.2015
Автор : WGLife
27.09.2015 Одеса. Чорноморець - Ворскла 0:0

  На недільну гру з Чорноморцем футбольний клуб Ворскла виділив безкоштовний автобус за 100 гривень, яким більшість з присутніх на гостьовому секторі фанатів дістались до головного стадіону Одеси. Інші приїхали на потягах або автівках в день гри, напередодні або ж висіли в місті-герої ще з кубкової гри, що відбулась в середу. Другу одеську гру ворсклянам не вдалось виграти на шарка, як першу кубкову. Тому маємо нульовку, збережену безпрограшну серію та сумнівну якість гри, що демонструють гравці.
   Шкода, але складається враження, що чим більше народу на секторі, тим менш він активніший, менш гучний та душевний. Активні люди губляться в переважній більшості тих хто мямлить щось собі під носа, соромиться гучно підтримувати свою команду, або зовсім мовчить, розгублено дивлячись навколо себе напускаючи на власне обличча вдавану значимість. Навіть заряд "Антон Грицай - герої серед нас" не змушує таких людей долучитись до заряду. І навпаки респект тим хлопцям і дівчатам які викладаються на секторі не дивлячись на сусіда і на безбарвну гру футболістів на полі.
   Фанати моряків на стадіоні мали окрім звичного 20-го сектору підтримки ще один сектор, на протилежній трибуні, який був доволі агресивним, в хорошому розуміння цього слова, підтримував свою команду, у другому таймі трохи пофанатів з піднятими до гори кросівками, та включався у всі переклички. 
   Зустрінемось на наступній домашці!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі